> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בונים אתר חדש? כדאי לכם לשלב שירות מחשוב ענן

אם יש לכם עסק שאתם מנהלים, כנראה שאתם צריכים אתר אינטרנט. בין אם זה אתר מכירות למכירת המוצרים שלכם, אתר תדמיתי המשקף את העסק או אתר ונותן ללקוחות שלכם מידע אודות העסק שלכם. בכל סוג של אתר או תוכנה אותה אתם מתקינים יש מידע רגיש אודות העסק שלכם אשר יהיו לא מעט גורמים אשר ישמחו לשים את ידם על המידע ולעשות בו שימוש אשר יכול לגרום נזק בלתי מבוטל לעסק שלכם ולפעמים גם למוטט עסק.

 

איך נמנעים מגניבת מידע?

הפתרון היעיל ביותר הוא כזה שיתן לכם שקט נפשי והוא נקרא שירות מחשוב ענן. כאשר אתם מפתחים אתר חדש אתם כמובן דואגים לאבטחת האתר אשר תנסה בכל הכח למנוע מפורצים להכנס לאתר שלכם ולשאוב את המידע שנמצא בו.

 

אך מה לעשות לפעמים פורצים מיומנים מצליחים לחדור את מנגנוני האבטחה של האתר ובכך יש להם גישה למידע הסופר רגיש של העסק אותו אתם מנהלים.

 

יכול להיות שמדובר ברשימת לקוחות שלכם שברגע אחד נגנבים ונשארתם ללא רשימת לקוחות או רשימת ספקים שיש רק לכם, מחירים מיוחדים שאתם מקבלים או כל מידע ריש אחר אשר נמצא על המחשב.

 

פה בדיוק נכנס התפקיד החשוב של שירות מחשוב ענן. מה שהשירות מספק לכם הוא גיבוי של כל המידע שלכם על גבי שרת חיצוני מרוחק אשר נמצא בענן ולא על המחשב האישי שלכם, כאשר אותו שרת מוצפן ובעל אבטחה גבוהה ביותר.

 

בכך גם אם יצליחו לפרוץ את מערך האבטחה של האתר ולהגיע למידע שלכם השימוש אשר אותם פורצים ירצו לעשות עם המידע הוא מוגבל מאוד, מכיוון שכל המידע שלכם עבר גיבוי על שרת מרוחק והוא זמין לכם בלחיצת כפתור, כך שלא איבדתם את רשימת הלקוחות שלכם או כל מידע אחר.

 

לשירות מחשוב ענן יש עוד מגוון רחב של יתרונות כגון: גישה למידע בזמן אמת ומכל מקום, שירותי מרכזיה בענן, שירות גיבוי מנוהל ולא רק.

 

ב ON365 – מחשוב ענן נדע להתאים לכם את השירות אותו אתם צריכים בתוך מה שנקרא מחשוב ענן.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות