> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית חנות וירטואלית בוורדפרס

עסקים רבים בונים חנות וירטואלית באינטרנט לצורך מכירת מוצריהם. לחנות כזאת יש יתרונות רבים. ניתן לפרסם את המוצרים בצורה מפורטת כולל רישום מפרט הכולל תיאור, מידות, מחיר ועוד. כמו כן, ניתן להראות צילום של המוצר. כך, יכול כל רוכש לרכוש עשרות מוצרים מהכסא בבית והם יגיעו אליו בדואר או על ידי חברות שילוח. חנות כזאת הינה דינאמית, ניתן לעדכנה במהירות, לבצע שינויים נדרשים בה ולהפוך אותה לאפקטיבית  מאוד. על מנת שהיעילות תהיה מקסימאלית יש צורך לבנותה באמצעות מומחים לנושא. הבנייה תיעשה תוך כדי סיעור מוחות עם בעלי ומנהלי  העסק על מנת להגיע למצב בו החנות תכלול את כל המוצרים המיועדים למכירה מחד, ותהיה, מאידך, מקצועית, זמינה, נוחה וידידותית למשתמש.

 

קיימות מספר מערכות ניהול תוכן אשר משמשות, בין היתר, לבניית אתרים, ומערכת וורדפרס היא הנפוצה והפופולארית מכולן. יש בה תכונות אשר מחבבות אותה על בוני אתרים, ובעצם, היא מתאימה להפעלת בלוגים קטנים, אתרי ענק וכמובן, חנויות וירטואליות. יש בה מאפיינים התואמים למערכות ניהול תוכן מתקדמות. מכילה מערכת קישורים, ניתן לעקוב באמצעותה אחרי שינויי עריכה, וכן, עומדת בתקני רשת מקובלים. כל אלו ואחרות נוספות הינן תכונות אידיאליות לבניית חנות וירטואלית ושימושית. יתרון חשוב אחר היא בכך שהיא תומכת בשפות רבות כולל עברית ולעובדה זאת חשיבות יתרה בעת שיווק מוצרים שמיוצרים בחו"ל. התוכנה הינה חופשית וניתנת ללא תשלום.

 

בבניית חנות וירטואלית יש צורך להתחשב בפרמטרים חשובים וייחודיים. יש צורך בבניית סל מכירות מתקדם שיכול לאפשר ביצוע קניה מרוכזת ומסודרת באתר, במערכת סליקה בטוחה שיש לה הגנה איכותית, בהתממשקות לפייפאל שהינו ארנק אלקטרוני פופולארי שרבים מעדיפים לבצע תשלום דרכו, לחיבור למערכת ניהול מלאי שתאפשר מעקב אחר כמויות המוצרים שיש במלאי ותאפשר הצגתם בצורה נכונה. אלמנטים נוספים שנלקחים בחשבון ואשר משקיעים בהם בבניית החנות הם ממשק לזאפ שהינה חנות וירטואלית פופולארית שעוסקת בהשוואת מחירי מוצרים, והפרסום בה משמש גם לקידום מכירות. אלמנט נוסף הוא התאמת החנות למכירות במובייל. וכן, חיבור למערכת ניהול משתמשים שנועדה למעקב אחר היסטורית ההזמנות של הגולשים ותחומי העניין שלהם.

 

חנות וירטואלית יכולה להגדיל מאוד את מכירות העסק, והתאמה לגלישה באמצעות מובייל תורמת אף היא למגמה. בנייה על ידי חברה המתמחה בכך היא שלב ראשון ויש צורך לקדם את  האתר כל העת כדי שיופיע במקומות הראשונים בגוגל. חברות הבונות אתרים מספקות, לרוב, גם שירותים אלו. בנוסף לכך, יש צורך ללוות את  העסק בעת גדילתו ולבצע התאמות ושינויים נדרשים כל העת. לחברה המספקת שירותים אלו יש כלים שונים למעקב אחר תנועות הגולשים בחנות ואחר פעולותיהם. קבלת נתונים אלו, ואחרים נוספים,  באופן שוטף וניתוחם מאפשרים לבעלים קבלת החלטות אסטרטגיות ואחרות הנוגעות ישירות לחנות הוירטואלית ותפעולה. הכול כדי למקסם את ההכנסות ממנה.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות