> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

קורס שיווק וקידום באינטרנט SEO

כל אדם העוסק בתחום השיווק, הבנייה או הפרסום ברשת, ואפילו כל בעל אתר, יודע כי אין תחליף לקידומם של אתרים באינטרנט – החל ברשתות חברתיות ועד למנועי החיפוש. הלכה למעשה, ללא קידום יעיל ורציני יישאר האתר רחוק מעיני הגולשים ולא יוביל אותם לפעולות רצויות כגון רכישת מוצרים, הזמנת שירותים או הצטרפות לרשימות תפוצה. את הפתרון לכך מספקות חברות המתמחות בקידום אתרים (SEO) אשר חייבות להפגין בקיאות מעמיקה בטכנולוגיות ובאפשרויות הקיימות, וכמובן לפעול בערוצים היעילים והמשתלמים ביותר להשגת יעדי הלקוח. אם גם אתם מעוניינים להצטרף לתחום מאתגר, מרתק ומתגמל הרי שהדרך עוברת בקורס קידום ושיווק באינטרנט של מכללת אינטלקט אקדמון.

למי מתאים הקורס

קורס שיווק וקידום באינטרנט SEO מיועד למגוון רחב של אנשים מתחומי הפרסום, שיווק, מערכות מידע, תוכן ומרקום, וכן למנהלי ובוני אתר, ואף לבעלי אתרים פרטיים. למעשה, הקורס בנוי על פי מודל המקנה כלים יעילים ומקיפים לכל אדם המעוניין להשתלב בתחום ה- SEO באופן מקצועי, בין אם כשכיר בחברה קיימת, בהקמת חברה משלו, או בכל צורה אחרת. על מנת להתקבל לקורס אין צורך בידע קודם ב-HTML אך נדרש ידע בסיסי ביישומי המחשב. כמו כן, על המשתתפים להיות בעלי היכרות טובה עם הרשת, לעבור פגישת ייעוץ ראשונית במכללה, להגיש קורות חיים ולפי פגישת הייעוץ גם לעבור מבחן התאמה.

מה לומדים בקורס

מדובר בתוכנית לימודים מקיפה ומרתקת הנפרשת על פני 120 שעות, אשר מקנה היכרות מעשית וכלים מתקדמים בתחומי ה- SEO, SMO ו- SEM. לדוגמא,  נלמדים כלי מנהל אתרים כגון ניתוח זמן טעינת אתר, סוגי מעקב ואימות קישורים, העלאה של מפות XML, דיווח על ספאם ומעבדת גוגל. עוד נלמדת עבודה עם גוגל אנליטיקס כדוגמת חיבור אל האתר, קריאת הנתונים באנליטיקס, ניתוח של תנועות גולשים, מעקב אחרי המרות של תנועת גולשים באתר, ניתוח של דפים בעייתיים, דפים נצפים, יציאות של גולשים ועומק הגלישה, ניתח תוצאות, והפקה של דוחות שיפור לביצוע. מעבר לכך נלמדים עוד נושאים רבים המחולקים לתתי תחומים, ביניהם דגשים לקידום אתרים בחו"ל, ניהול קמפיין ממומן, פייסבוק, בלוגים ומאמרים, שיווק ווידאו, כיצד לחבר רשתות חברתיות לאתר, ועוד.

תחום מתפתח ונדרש בשוק

עבור האדם הרגיל, פעולות הקידום שנעשות ברשת נסתרות מהעין. ואולם, מדובר בעולם ומלואו של אפשרויות, אסטרטגיות, קמפיינים וכלים מתקדמים. יתר על כן, התחרות על לב הגולש והלקוח באינטרנט רק הולכת וגדלה, כך שמקומן של חברות הקידום ושל בעלי ידע בנושא הופך למרכזי ומהותי עוד יותר. מסיבה זו, בוגרי קורס שיווק וקידום ברשת של מכללת אינטלקט אקדמון עושים צעד חשוב לעבר מקצוע מכניס ומבוקש בשוק, שעתיד לצמוח ולהתפתח מאוד גם בטווח הרחוק.

למידע נוסף על הקורס וקביעת פגישת ייעוץ במכללת אינטקלט אקדמון התקשרו כעת לטלפון *9233.

המאמר בשיתוף פרוייקט MEDONLINE

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות