> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

מביאים את האתר שלכם להצלחה

אתר אינטרנט חדש דורש השקעה עצומה. מדובר בפרויקט עתיד משאבים, זמן, והשקעה כספית, אשר בניהול נכון יכול לשדרג על עסק או נותן שירות. כחלק מתהליך בניית אתרים דבר חשוב שהבעלים חייב לקחת בחשבון את החובה לעסוק בעבודת קידום אתרים משמעותית. הקידום הוא בעצם פרסום האתר במנועי החיפוש והבאתו לתודעת ציבור הגולשים בצורה המותאמת ביותר לקהל היעד. פרויקט הקידום דורש הכירות עמוקה עם קהל היעד לצד הבנת היעדים אליהם רוצה בעלי האתר להגיע. שילוב נכון בין השניים מביא לתוצר אפקטיבי ולהצלחת האתר.

מקדמים לפי צרכים

לכל אתר יש את סל המטרות והיעדים שלו, ולכן כל תהליך קידום הוא שונה וייחודי. בבואכם לבנות את אסטרטגיית הקידום של האתר שלכם, אתם רוצים לקחת בחשבון כמה נקודות חשובות מאוד:

  1. מה המטרה- החליטו מה אתם רוצים להשיג בקמפיין. יותר כניסות לאתר, יותר לקוחות מעורבים, יותר פניות או יתר רכישות. ההגדרה היא נקודת המוצא שעליה תבנו את כל הקמפיין שלכם.
  2. למי פונים- ערכו בירור עמוק בנוגע לקהל היעד שלכם. מהם תחומי העניין של הקהל, האם הוא מרכז את פעילותו באינטרנט וכיצד אפשר להגיע אליו, כיצד הוא אומר לרכוש שירותים ומוצרים. כל מידע כזה יכול להביא לשינוי עצום באסטרטגיה שלכם ולחסוך לכם המון כסף בקמפיין.
  3. כמה משקיעים- צרו תקציב לפרסום וקידום. כדי לדעת שאתם לא מפסידים כסף בקמפיין פעלו במסגרת התקציב ובחנו את התוצאות לאחר פרק זמן מסוים.

מצליחים להשפיע על הלקוחות

קמפיין קידום אתרים מוצלח הוא פרסום שמשנה את התנהגות הלקוח. לקוח שמחפש מוצר מסוים ומגיע לאתר הבית שלכם, נכנס לתוך משפך המכירות באתר שלכם. אבל כדי להגיע לשם, אתם רוצים להשקיע מחשבה בבניה נכונה של מודעת הפרסום. שילוב משחקי מילים, מילות מפתח מדויקות ואפילו תמונות יכול למשוך את העין של הקונה ולמנוע ממנו להגיע למתחרים שלכם. יצירתיות היא שם המשחק בקידום ואתם חייבים לבדל את עצמכם כדי להצליח למשוך את הלקוחות למודעה שלכם ולגרום להם להכיר את המותג שלכם.

ההמלצה שלנו, את המחקר האמיתי לפני הקמת הקמפיין הראשון מקדו בלקוחות והתנהגות צרכנית באינטרנט. למדו מהם דפוסי ההתנהגות של לקוחות עם פרופיל דומה ללקוחות שלכם ונסו לחשוב על דרכים להביא אותם ברצון לבקר באתר שלכם. משפך שיווקי איכותי מתחיל מהחיפוש הראשון בגוגל ונמשך עד לעמוד התודה לאחר הקנייה.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות