> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

מערכת וורדפרס וקידום אתרים

אין ספק שהעולם שלנו מתקדם ונעשה נוח יותר גם להדיוטות, לאנשים שאינם מומחים מקצועיים בתחומים השונים. כך, למשל, תוכלו למצוא מחלקות שלמות של DIY בחנויות ענק (כמו הום סנטר) וגם חנויות ייעודיות מקצועיות (כמו אייס ודומותיה). אבל, בד בבד עם הנגישות להדיוטות, בזכות החשיפה הגדולה למדיות עולה, גם רף הציפיות מהתוצרים הסופיים. לדוגמה: כמעט כל אחד יוכל להרכיב כסא עץ פשוט מחלקים שיקנה באיקאה, אבל, אם ירצה לחדש את הסלון שלו בכורסה משוכללת (למשל, כזו עם ידיות או משענות רגליים מתקפלות), הוא עדיין יזדקק לעזרת נגר מקצועי או שייאלץ לרכוש אותה בחנות רהיטים.

מהן CMS וכיצד הן מסייעות לבעלי האתרים?

תחום בניית וקידום האתרים איננו יוצא מן הכלל. עד לא מזמן, אם רציתם אתר איכותי שנראה מקצועי, נאלצתם לפנות לבונה אתרים. אבל, כיום, כמעט כל מי שחפץ בכך, יכול לבנות אתר שנראה טוב ומקצועי למדי, לתפעל אותו בכוחות עצמו, להזין תכנים, להעלות תמונות וגם לקדם אותו במנוע החיפוש של גוגל, וכמעט הכל - בכוחות עצמו. מערכות ניהול התכנים (ה-CMS - Content Management System) מאפשרות גם לכאלה שאינם בעלי ידע נרחב בבניית אתרים להתמודד בהצלחה מרובה עם האתגר ולהקים תוך מספר שעות אתר פשוט ויעיל, שישרת את מטרותיו האישיות או את מטרות בית העסק שלו.

כיצד וורדפרס מסייעת לכם בבניה ובקידום האתר?

ישנן מערכות CMS רבות ושונות, אולם ניתן בבירור לומר כי הנפוצה והנוחה שבהן היא וורדפרס. התבניות והתוספים הרבים שהיא מציעה למשתמשים בה, האינטואיטיביות של בניית ההיררכיה באתר, הקלות בה ניתן "להדגיש" עבור מנוע החיפוש של גוגל את מילות המפתח המקודמות (בתגיות ה-H1-H6, במטא דיסקריפשן וכד'), הופכים אותה לאידיאלית לא רק לבנייה ולתפעול, אלא גם לבעלי אתרים המקדמים אותם בעצמם. הוסיפו לכך את העובדה, כי עכבישוני האינדוקס של גוגל מצליחים להתמודד עם התכנים המיוצרים באתרי וורדפרס ביתר קלות מאשר עם תכנים של מערכות אחרות (לדוגמה - WIX)

מערכת וורדפרס על אחסון וורדפרס

רכיב חיוני נוסף לקידום אתר הוא שרת האחסון עליו הוא יושב. חשיבותו באה לידי ביטוי במהירות טעינת האתר, יכולת ההתמודדות שלו עם נפחי תעבורה גדולים או משתנים וקריטריונים שונים נוספים, אשר כולם משמשים גולשים אנושיים ומנועי חיפוש לצורך ההחלטה האם האתר נוח לגלישה או לא. מובן מאליו, כי שרת אחסון וורדפרס (אשר כבר שמו מעיד על התאמתו לצרכי מערכת הוורדפרס) יוכל לענות על קריטריונים אלה בצורה טובה יותר מאשר שרתים שאינם ייעודיים למערכת זו. יתרונות נוספים למשתמשים במערכת וורדפרס אשר קיימים בשרת אחסון וורדפרס ואינם קיימים בשרתים אחרים, הן יכולות ההתקנה וההגדרה הקלות והפשוטות, אשר אינן מצריכות ידע מוקדם של המתקין (בעל האתר).

לסיכום:

היות ומערכת וורדפרס הינה המערכת הנוחה והקלה ביותר לבניה ולקידום אתרים, מומלץ לבחור את שרת האחסון המתאים לה - אחסון וורדפרס. בדרך זו תוכלו להבטיח כי תוך מספר שעות, הגולשים לאתרכם יזכו בחוויית משתמש טובה, בלי מאמץ מיותר מצידכם.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות