> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

מפרסמים את האתר החדש

מפרסמים את האתר החדש

מזל טוב! בניתם אתר חדש והוא בדיוק מה שדמיינתם, מה עושים כעת? על שאלה זו בדיוק, נענה בשורות הבאות ונציע לכם מגוון אפשרויות לקידום ופרסום האתר ברחבי הרשת האינטרנטית, אשר עבור רבים מדובר בתעלומה. הבה נתחיל..

מאז התפתחה הרשת האינטרנטית והפכה לנחלת הכלל, הזירה העסקית השתנתה ללא הכר ועל בעלי העסקים להתאים עצמם לשינויים המתחוללים, אחרת הם עלולים למצוא עצמם מחוץ למגרש. נכון, התאקלמות למציאות שונה מזו, שהכירו בעלי העסקים היא לא טריוויאלית, אך היא בהחלט נדרשת ולמהירי ביצוע, התאקלמות זו תעניק להם יתרון יחסי על פני מתחרים מתמהמהים. בעבר, בעלי עסקים רבים פעלו על בסיס שמועות מפה לאוזן והמלצות. וכיום, לכל עסק שאינו בעל אתר, הרי שמדובר בעסק "פיקטיבי" וכזה שבעצם אינו קיים.

אופציות הפרסום והשיווק של האתר, הן רבות ומגוונות וכוללות אפיקים נרחבים, בין היתר: הרשתות החברתיות – פרסום בפייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס, אינסטגרם ולינקדין, לצד פרסום וקידום אתר אינטרנט באופן אורגני, המותאם לאופי העסק ומטרותיו.

 

אז איך ואיפה לפרסם

עוד לפני שאתם ממהרים לגבש החלטה, נכון להיוועץ ולבנות אסטרטגיה שיווקית, שתחזק את הנראות האינטרנטית שלכם ושל בית העסק שלכם. אין ספק כי אתר אינטרנטי חשוב לאין שיעור, משום שהוא זה שמהווה את כרטיס הביקור שלכם וכל בעל דיעה ולקוח המחפש שירות או מוצר ואף חוות דעת או רושם ראשוני, יפנה בראש ובראשונה לאתר בית העסק או החברה. אם נתייחס לרגע לרשתות החברתיות הרי שאין כלל ספק כי הרשת החברתית השולטת הינה פייסבוק ועל כן פרסום בפייסבוק הוא פתרון ראוי לציון והיתרון הגדול ביותר שלו הוא השליטה בתקציב הפרסום.

 

הא לא מספיק רק לפרסם? למה אני צריך אתר?

שאלה זו היא שקולה לביצה והתרנגולת, שהרי מחד, אם מדובר בפרסום בלבד, לאן אמורים הלקוחות להגיע על מנת לקבל את הפרטים? ומאידך, כדי להצליח ולהגיע למצב בו האתר שממש הרגע בניתם, מופץ וזוכה לחשיפה נכונה בעת הפרסום ברשתות החברתיות, נכון יהיה לשלב את כתובת האתר וכך תוכלו להפנות ישירות מהפייסבוק את הלקוחות הפוטנציאלים, היישר לאתרכם וכך הם יכירו אתכם טוב יותר ויחשפו לסך המוצרים או השרותים אותם אתם מציעים.

לסיכום נכון לכתיבת שורות אלו, כל עוד בניתם אתר באמצעות חברה מקצועית ומתמחה בבניית אתרים, כדאי לכם לשקול לפרסמו על מנת שיזכה לחשיפה הראויה. זכרו, בניית אתר אינטרנט היא אינה מלאכה פשוטה ולכן הקפידו על חברה בעלת ותק וניסיון.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 29

תגובות