> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר לרופא שיניים ושרותי און ליין שכדאי להכיר

כאשר מדובר על בנייה של אתר לרופא שיניים, תמיד יש התלבטות איך להציג את האתר בצורה הכי מקצועית. בכל זאת לא מדובר על אתר שאמור להעביר תחושה של כיף וצחוק, זה הוא מקצוע שדורש קצת יותר רצינות, והדבר הראשון שרופא שיניים ירצה שהלקוחות שלו יחוו מאתר האינטרנט המקצועי שלו, הוא תחושה של מקצועיות ואיכותיות, כזו שמתעלה על אחרים.

 

לכן אם יש לכם עדיין ספקות לגבי איזה אלמנטים ומוטיבים חשוב לכלול בבנייה של אתר לרופא שיניים, כדאי שתקראו את המאמר הזה, שבטוח יעשה לכם סדר בדברים ויצביע על כל מה שחשוב לדעת.

 

 

הצגה עצמית

אחד הדברים הכי חשובים בבניית אתר לרופא שיניים, או כל רופא באופן כללי, הוא ליצור דף של הצגה עצמית. הדבר הזה ייצור תחושה חיובית אצל כל לקוח שיגיע לאתר, ויגרום לו להרגיש שמדובר ברופא שיניים אמין, מקצועי, והכי חשוב – שלא מדובר במישהו שהולך לרמות אותו. כיום מרבית האנשים לא מסתפקים בשירותי רפואת השיניים שמציעות קופות החולים השונות, מהסיבה שלא תמיד כל הטיפולים מכוסים על ידי הקופה ולכן הנטייה היא לבחור במישהו מקצועי ופרטי אם כבר נאלצים לשלם כסף רב על זה.

 

בדיוק מהסיבה הזאת, נוצרו היום המון רופאים שלא עובדים בצורה מקצועית, ונותנים תוצאה שיכולה לגרום לנזק רב יותר מהמצב שהמטופל הגיע אתו לרופא השיניים מלכתחילה. לכן מאוד חשוב לבנות את האמון של הלקוח הפוטנציאלי שמגיע לאתר של רופא השיניים, ולא לתת לו תחושה שהרופא מתחבא מאחורי "מסך עשן".

 

הצגה עצמית יכולה להיות בצורה מקצועית, על הרקע המקצועי והלימודי של רופא השיניים, סוגי טיפולים שהוא מתמחה בהם, ואפילו תמונות של טיפולים מהעבר במידה ויש. אם רוצים ניתן להוסיף הצגה עצמית אישית שכוללת גיל, מצב משפחתי וכל אלמנט שהרופא יהיה מוכן לחשוף בעצמו, העיקר שזה יגרום לתחושה מקרבת אצל מול המטופל הפוטנציאלי שלו.

 

 

סוגי הטיפולים

עולם רפואת השיניים הוא רחב מאוד והחלוקה של רופאי השיניים בתחום גם כן. לכן מאוד חשוב להיות ספציפיים וליצור דף קטגוריות ייעודי, שמציג את סוגי התחומים והטיפולים שבהם רופא השיניים מתמחה. מה הם סוגי הטיפולים שהוא מציע ולמי הם מתאימים.

 

אם אתם רוצים לתת ניחוח מקצועי יותר לאתר האינטרנט, כדאי גם לתת פירוט יחסי או הסבר מלא על כל סוג טיפול, על התהליך עצמו, תופעות לוואי, זמני החלמה, מה לצפות מהתוצאה ועוד. בצורה הזאת תהיו בטוחים שלמטופל של רופא השיניים יהיה את רוב המידע, עוד לפני שהוא מגיע למרפאה, וכך הוא גם יהיה יותר בטוח ברופא השיניים ויותר רגוע שהוא נמצא בידיים טובות.

 

לכל סוג טיפול תוכלו לצרף תמונות לפני ואחרי, במיוחד אם מדובר בסוגי טיפולים שהם אסתטיים כמו יישור שיניים, הלבנת שיניים, ציפויי שיניים ועוד.

 

 

פרטי המרפאה ויצירת קשר

מאוד חשוב שהאתר שלכם ישדר זמינות מצד מרפאת השיניים, שכן זה הוא אחד הדברים הראשוניים שמטופלים מחפשים, כאשר הם פונים לרופא שיניים פרטי. הסיבה לכך היא שהמענה בקופות החולים והזמינות של הרופאים כמעט ולא קיים, ולכן מטופלים שמוציאים הרבה כסף מהכיס הפרטי שלהם, מעוניינים לקבל את הזמינות המלאה ולהרגיש שהמרפאה שם בשבילם.

 

לכן תצטרכו ליצור עמוד באתר עם פרטי המרפאה, בו תוכלו לתת למטופלים להשאיר פנייה למרפאה בכתב, ותציינו בו את כל דרכי יצירת הקשר עם המרפאה, בין אם זה באימייל, טלפון ועוד. בנוסף כדאי שתציינו בצורה מדויקת איפה המרפאה נמצאת, למשל אם מדובר במרפאה של רופא שיניים בתל אביב, תכתבו את הכתובת המדויקת ואולי אפילו תצרפו לינק להגעה באמצעות ווייז או גוגל מאפס.

 

 

שירותי אונליין

כיום בעידן הקורונה, המון מרפאות מציעות מגוון שירותי אונליין ואם הם קיימים, שווה להציג אותם באתר וליצור עבורם עמוד מיוחד. השירותים הללו יכולים להיות התייעצות עם נציג בצ'אט, מערכת אוטומטית לקביעת תורים למרפאה, פגישה עם רופא שיניים להתייעצות בזום ועוד.

 

זה הזמן להעלות את האפשרויות הללו בפני רופא השיניים, כי במידה והוא מתכנן לעשות משהו כזה בעתיד, כדאי מעכשיו להכין את השטח, ואם עדיין לא היו לו שירותי אונליין במרפאה, אז אולי נתתם לו רעיון והוא ישמח להתחיל לבצע אותם.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות