> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

אודות ווב.אי.די

WEBID - בניית אתרי אינטרנט ועיצובם

 

WEBID הינה חברה צעירה ומובילה, מהבולטות בתחום בניית אתרי אינטרנט, המעסיקה צוות מובחר של מעצבי אתרים, מתכנתים, מעצבים גראפיים,מומחי UI ומקדמי אתרים. אנשי החברה מצרפים את כישוריהם בתחומים השונים ושוקדים יחדיו על פיתוח, תכנון, עיצוב ובנייה של אתרים מקוריים, איכותיים ומוקפדים עד הפרט האחרון. 

 

WEBID - שירות איכותי ללא פשרות 

 

בניית אתרי אינטרנט הינה תהליך מורכב הכולל פרמטרים רבים. אנו ב- WEBID מתחייבים לספק ללקוחותינו אתר מוגמר ואיכותי המתאים במדויק לצרכיהם, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועמידה בכל תקני האינטרנט באופן מושלם. ראוי לציין כי חברת  WEBIDחרטה על דיגלה את מתן השירות הטוב והמתקדם ביותר ללקוחותיה, ללא פשרות. אנו מלווים אישית את לקוחותינו לכל אורך תהליכי בניית אתרי אינטרנט, תוך שמירה על שיתוף פעולה הדוק ושקיפות מלאה.

 

WEBID - בניית אתרי אינטרנט מכל הסוגים

 

חברת WEBID מתמחה בבנייתם של כל סוגי האתרים. על תחומי עבודתנו נמנים בין היתר בניית אתרים לעסקים, בניית אתרי תדמית, בניית אתרי אינטרנט לפורטלים, בניית אתרי תדמית לחנויות וקניונים וירטואליים מאובטחים, 

וכן בניית אתר מותאם לסלולארי. אנו ב- WEBID דוגלים ברמת מקצועיות גבוהה ובהקפדה על פרטי הפרטים בכל שלבי הבנייה והעיצוב, ואיכויות אלו אכן ניכרות בעבודתנו החל משלב התכנון ועד להגשת אתר פעיל ומקורי לשביעות רצונם של הלקוחות. בנוסף, במהלך בניית אתרי אינטרנט אנו מציעים פתרונות מקיפים ומתקדמים לכל לקוח, 

במטרה להפיק עיצוב אתר  בהתאמה לצרכיו הספציפיים. 

 

WEBID - עיצוב מקצועי, ייחודי ומקורי לאתרים

 

אנו ב-  WEBIDמעצבים רק אתרים מקוריים ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב אפקטים ייחודיים וללא שימוש בפלטפורמות מוכנות. זאת לאור אמונתנו שלכל אתר יש קונספט ספציפי המתאים במיוחד עבורו. המלאכה מבוצעת על ידי צוות עיצוב האתרים של החברה, הכולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שהינם בעלי ניסיון רב בתחום. עבודות העיצוב שלנו כוללת בין היתר עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב ומיתוג פורטלים, חנויות וירטואליות, אתרי WEB 2.0, עיצוב ומיתוג לוגו לעסק ועיצוב עמודי נחיתה.

 

WEBID - הקמת ופיתוח מערכות לניהול האתר

 

בעת בניית אתרי אינטרנט אנו ב- WEBID דואגים לתכנת מערכות ניהול מתקדמות בעלות מגוון אפליקציות WEB.

 

אלו הן מערכות יעילות וקלות לתפעול המאפשרות לבעלי האתר לנהלו באופן שוטף ועצמאי, ללא תלות בנו. עם זאת, אנו נדריך כמובן ונלמד את לקוחותינו כיצד להשתמש במערכות הניהול, ואף נסייע בתפעולן גם לאחר סיום בניית האתר.

יש לציין כי מערכות הניהול שלנו מיועדות לכל סוגי האתרים והמטרות, כדוגמת ניהול תוכן עבור אתרי תדמית, פורטלים, עמודי נחיתה ו- WEB 2.0. כמו כן, אנו מפתחים מערכות ניהול עבור הזמנות ולידים באתר העסק ובעמודי הנחיתה. 

 

 WEBID- קידוד אתרים ותכנות

 

מחלקת בניית אתרי אינטרנט של WEBID מורכבת מצוות מתכנתים מהשורה הראשונה, השולט בשפות תכנות מגוונות ובאיכויות הקידוד והתכנות הגבוהות ביותר. כל פרויקט בניית אתר אינטרנט אשר מגיע אלינו זוכה בקידוד מושלם, בין אם מדובר בפרויקט של בניית אתר תדמית, ברשת חברתית או בחנות וירטואלית. בנוסף, עבודתנו כוללת קידוד אתר מונחה SEO וקידוד אתר אינטרנט בתקן העולמי של W3C, וכן אפליקציות ייחודיות לסביבת האינטרנט.