> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

איך אפליקציה לעסק תורמת לתדמיתו?

כיום, עסקים רבים משתמשים בשירותיהן של חברות אשר יכולות לתכנת אפליקציות לטובתם של אותם העסקים. האפליקציות יכולות להקל רבות על העסק בתחום המכירה, הפרסום, המשלוח ועוד, ללא ספק, האפליקציות יכולות לתרום רבות להצלחת העסק החל מהרגע הראשון וגם כאשר העסק כבר הינו עסק מצליח. במאמר זה נפרט כמה מן היתרונות אשר אפליקציות יכולות לתרום לעסק עם דוגמאות קיימות.

 

פרסום.

 

כיום, מרבית האפליקציות הינן חינמיות, בדגש נרחב כאשר מדובר על אפליקציה של עסק מסוים, עובדה זו תורמת רבות ליכולת ההתפרסמות של עסק כלשהו. בעבר, כאשר הרשת הדיגיטלית עסקה בעיקר בדפי ואתרי אינטרנט למיניהם, עסקים היו יכולים להגיע להסכמים בהם כל עסק מציב באתר של עסקו באנר או לוגו קטן אשר יפרסם עסק אשר חבר אליו. כיום, אפליקציות רבות יכולות לפרסם אפליקציות של עסקים אחרים, לדוגמא – אפליקציה של עסק אשר מוכר ריהוט, יכולה להפנות אותנו לאפליקציה של עסק אחר אשר מספק שירותי משלוחים, ונהפכו.

 

דיווחי זמן אמת.

 

בעבר, במידה והזמנת משהו, היו כמה דרכים לשער היכן נמצא כעת המשלוח; ניתן היה להעריך לפי זמן המשלוח אשר העסק מקציב לעצמו – שיטה אשר לא מדויקת לרוב, או להתקשר לעסק ולברר מה מצב המשלוח – שיטה אשר גם היא, לא בהכרח מדויקת. אפליקציות כיום יכולות לדווח על שלבי המשלוח כולל מעקב ג'יפיאס על המשלוח עצמו. הדוגמא הכי מוכרת כיום הינה בתחום המזון, בדגש על פיצה דומינוס, זאתי משתפת אותנו דרך האפליקציה של עסקה, מה מצבה של הפיצה, החל מההכנה, עד ליציאה מהתנור ועד כדי זמן השליח בדרך.

 

נוחות שימוש לשני הצדדים.

 

לא סתם ישנן הרבה אפליקציות מומלצות לכל מיני תחומים וזאת לאור נוחות השימוש בהן. אפליקציה של עסק הינה תכנה ייעודית בכל הנוגע למתן שירותי העסק – העסק יכול לפרסם תגובות ועדכונים בזמן אמת (כפי שצוין מקודם) ובו זמנית, הלקוח יכול להתעדכן במה שקורה בעסק ברגע נתון, גם ללא הצורך ביצירת קשר ישיר, לדוגמא, רשת מזון מסוימת, אשר דרכה ניתן להזמין משלוח של מוצרי מזון עד לבית, כיום הלקוח יכול לבצע את ההזמנה בקלות רבה, תוך כדי שהעסק יכול להציג לו את מגוון המוצרים אשר נמכרים כעת במחירי מבצע, בנוסף לנתונים נוספים כמו כמות, תאריכי פג תוקף ועוד, כך שגם העסק יכול לבצע שימוש נוח לטובת עדכון לגבי מצב המוצרים בעסקו וגם הלקוח יכול לראות מה קורה בזמן אמת בעסק דרך האפליקציה הייעודית.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות