> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר רספונסיבי

כולנו יודעים שללא אתר איכותי, אין לעסק שלנו זכות קיום. אך כיום לא מספיק שיהיה לנו אתר טוב ומוצלח באינטרנט. אנחנו חייבים לוודא כי האתר שלנו יכול להיפתח באופן מושלם בכל מכשיר כמו טאבלט או מכשיר טלפון נייד ולא רק במחשבים. בניית אתר רספונסיבי זהו למעשה בניית אתר אשר יצליח לענות על כל הציפיות מהאתר והוא יוכל להתאים לכל סוגי המסכים, בכל גודל ושל כל מכשיר.

עד לפני לא מאוד הרבה זמן, לא היו מכשירי הטלפון החכמים ורוב השימוש שלנו והגישה לרשת האינטרנט היו רק על ידי המחשב הנייח או הנייד בבית או במקום העבודה. אך החיים שלנו היום השתנו... מחברת SELECTED אנחנו שומעים כי היות והיום יש לכל אחד מחשב קטן בכיס בדמות מכשיר טלפון חכם ואנחנו מוצאים את עצמנו גולשים בכל מקום ומכל מקום, הרי שהאתרים של היום אמורים להתאים לכל סוגי המכשירים הללו על מנת שהם אכן יוכלו לתת לנו את המענה המושלם והעסק ייהנה מחשיפה ראויה. כי רק אתר שהוא ידידותי, הוא נוח וקריא, נעים לעין ונפתח כמו שצריך, הוא אתר שהלקוח יתעניין בו ויגלוש בו.

איך מתאימים אתר לכל סוגי המכשירים?

ההתאמה של האתר לכל סוגי המכשירים זוהי ההגדרה למעשה של אתר רספונסיבי.

איך פועל אתר רספונסיבי? מה הייחודיות שלו ומה הוא למעשה מציע בשונה מכל אתר רגיל?

אתר רספונסיבי זהו למעשה אתר שהוא גמיש והוא יכול לעבוד עם כולם באופן מושלם. מדובר באתר שיודע להגיב באופן אוטומטי לכל סוגי המסכים. אנחנו לא מדברים רק על ההתאמה האוטומטית למסכי מחשב גדולים או קטנים. מדובר גם על התאמה למסכים שהם בעלי אופי שונה לחלוטין. כמו מסכי טאץ' - מסכי מגע של מכשירי אייפד או של מכשירי טלפון חכחמים - סמארטפונים, כאשר האתר אמור להיות בעל אופי שונה לגמרי על מנת שהוא יוצג באופן נכון ומתאים לאותו מסך.

כמו כן אמור האתר להתאים לרזולוציות השונות של המכשירים השונים ושל המסכים שלהם ולמעשה מדובר בצורך חשוב במיוחד. אתר שהוא אינו מותאם לסוג המסך הוא אתר שהשימוש בו יהיה מאוד לא נוח ולעיתים כלל לא ניתן יהיה להשתמש באותם אתרים עבור הצרכים הבסיסיים שלהם.

רוצים להבין למה אנחנו מתכוונים? נסו להקטין את הגודל של חלון הדפדפן אשר בו אתם משתמשים וכך תבינו למה באמת הכוונה שלנו.

האתר הבא שלכם יהיה רספונסיבי

אם אתם עומדים לבנות לכם אתר חדש או שכבר יש לכם אתר ואתם מבינים פתאום שהוא לא מתאים לכולם והרבה מהגולשים הפוטנציאליים שלכם לא באמת מגיעים אליכם בגלל חוסר התאמה של האתר למסך בו הם משתמשים. עליכם לפנות אל חברה אשר מציעה לכם בדיוק את השירות הזה.

התאמת האתר לכל סוגי הפלטפורמות ולכל סוגי המסכים.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות