> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

יועץ שיווק באינטרנט לבניית אתר מוביל

מה היא הזירה העסקית הגדולה, החשובה והאפקטיבית ביותר בעולם?  (כמעט) כל אחד יגיד לכם בעיניים עצומות: האינטרנט. בהינתן עובדה בלתי ניתנת לערעור זאת, גוברת בשנים האחרונות חשיבותו של יועץ שיווק באינטרנט או יועץ שיווק דיגיטלי. להיכרות יועץ שיווק כזה את הפוטנציאל השיווקי העצום הגלום ברשת ובעיקר הידיעה והיכולת שלו לסייעה למימושו היא חשובה במידה שלא ניתן להפריז בתיאורה.

 

קידום אורגני כמו גם קידום ממומן, ניצול פלטפורמות דיגיטליות שונות שהאינטרנט מנגיש ומזמן 24/7 וניצול מרבי ומיטבי את התמנון הרב- זרועי הזה מהווים מכפילי כוח וסיכוי לחשיפה עצומה של העסק שלכם.

 

בניית אתר מותאם למנוע החיפוש היא מלאכתם של בוני אתרים מקצועיים ומיומנים. יועץ שיווק באינטרנט יכול להנחות את בוני האתר מטעמו של הבעלים, כדי לבנות אותו בצורה מושכלת, מותאמת לצרכי העסק ולדרישותיו, תוך מיצוי מלוא האפשרויות.

 

כיום, כאשר הולך ומתברר כי שיעור עצום מקרב הגולשים באינטרנט גולשים בו רק ממכשירי הטלפון הסלולארי שלהם, י ש חשיבות מכרעת לבניית אתר מותאם למובייל. היתרונות ברורים: הוא נגיש וזמין ברציפות שבעה ימים בשבוע 24 שעות ביממה. ניתן לגלוש בו בקלות בכל מקום ובכל זמן, לא תלות בתשתיות נייחות. ניתן להשיב לאלתר למיילים, לבצע פעולות נדרשות מעכשיו לעכשיו ועוד.

דרוש יועץ למטרת ייעוץ שיווק באינטרנט

 

שיווק דיגיטלי הוא ערוץ השיווק האפקטיבי ביותר ולכן נכון לייחד ולהקדיש לו תקציב. חשוב שהאתר שלכם יניע לפעולה. חשוב שיהיה בו תוכן מעניין, עדכני, רלוונטי לגולשים. חשוב שהאתר ימשוך את תשומת הלב כבר בשניות הראשונות לגלישתם בו, שהרי ידוע כי אם הם לא ימצאו בו עניין בתוך פחות מ- 10 שניות, הם ידפדפו לאתר אחר. מבחן התוצאה הוא אפוא מבחן הזמן הקצר העומד לרשותכם. אתר יעיל הוא אתר שניתן לקדם אותו באופן אורגני, כמעט חינמי. בשלב הראשון, כדי לבסס את נוכחותו ברשת האינטרנט יש מי שמקצים תקציב לקידום ממומן של האתר. שילוב של שתי מתכונות הקידום, אורגני וממומן מגביר באופן משמעותי את סיכוייו של האתר להגיע לעמוד הראשון בגוגל.

 

גם אם יש לכם, במקרה הטוב והרצוי, אתר מצוין, ללא שיווק מושכל ושיטתי שלו לא תוכלו להפיק ממנו את מלוא התועלת ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בו. רצוי ומומלץ להקשיב לעצותיו של יועץ שיווק באינטרנט גם לגבי התכנים באתר, מיקומם בו, עיצובם, מידת ההבלטה שלהם על פי חשיבותם לגולש ועוד.

 

יעוץ שיווק דיגיטלי לבניית אתר מוביל (ובעיקר- אתר מובייל) הוא שירות חיוני ונדרש בכל שלב בעסק. הגעה אל מקום גבוה בעמוד הראשון בגוגל מחייבת איגום משאבים ושימוש נכון ומושכל בהם, שמירה על מקום גבוה ועלייה נוספת במיקום מחייבת זאת על אחת כמה וכמה. לכן יועץ שיווק באינטרנט הוא אחד המפתחות החשובים להצלחת עסקים.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות