> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

איך זה התחיל

בניית אתרי אינטרנט

 

אי שם בשנות ה-90 כשהאינטרנט היה עוד בחיתוליו כלי התקשורת המובילים היו הרדיו, העיתון והטלוויזיה. מאז ועד היום נעשה מהפך בתחום ואתרי אינטרנט נהפכו להיות אחד הכלים החזקים ביותר לעדכון, פרסום והעברת תכנים.

אנו בחברת webid לוקחים חלק במהפך ועוסקים בבניית אתרי אינטרנט, בניית אתרי תדמית, עיצוב אתרי תדמית, קידום אתרים, ובניית אתרי אינטרנט מותאמים למובייל.

תחום עיסוקנו הוא רחב ומתפרס על גבי תחומים רבים ומורכבים שעוסקים בעולם האינטרנט. אנו בחברה עוסקים בבניית אתרי אינטרנט על פי התקן הבינלאומי w3c, וכל פעם מתעדכנים לגבי תקנים חדשים ומתאימים את בניית אתרי האינטרנט שלנו אליהם. בנוסף לכל זה, אנו בונים אתרי אינטרנט ומערכות מורכבות יותר על פי שפות התכנות העדכניות והחדשות ביותר בשוק היום לדוגמא: JQ,CSS3, PHP- אנו נמצאים תמיד עם היד על הדופק ובונים אתרי אינטרנט ברמה בינלאומית ומתקדמת. בניית אתרי אינטרנט אשר עומד בתקנים אלו מבטיח כי הוא יעמוד לאורך זמן רב, גם לאחר הפצתו ללא סכנת תקלות או קריסה.

 

סטנדרטים  גבוהים ללא התפשרות!

 

אנו בחברה אשר מספקת שירותים להמון לקוחות עסקיים יודעת ומבינה עד כמה חשוב שהאתר יהיה מושלם, ללא כל תקלות ופעיל 24 שעות  ימים בשבוע. לכן לאחר שאתר תוכנת ועוצב על ידי עובדנו המסורים, הוא עובר בדיקות רבות ומקיפות על ידי ראשי החברה אשר מבטיחות את איכותו ורמתו הגבוה. אין אנו מתפשרים על איכות, ולכן האתרים אשר נבנים על ידנו "עולים לאוויר" ללא שום תקלות או באגים שיגרמו לאתר לפעול באופן חלקי- ויתנו לכם כלקוחות עסקיים מענה מושלם עבור צרכיכם. 

 

 אם אתה לא שם- אתה לא קיים!

 

כבעל עסק עצמאי- עלייך לדעת מה הם כלי השיווק החזקים שירימו את העסק שלך מספר רמות גבוה יותר. אנו בחברת webid מקדישים לכל לקוח זמן מיוחד לפגישה עמו, הבנת הצרכים, הבנת העסק על כל מרכיביו ורק אז נותנים הצעת מחיר הוגנת וצפי למשך הזמן של העבודה. משך הזמן  לבניית אתר תדמית אשר יקדם את עסקייך וימתג אותך כראוי הוא 15-18 יום. לאחר הזמן  הזה יהיה בידייך את הכלי השיווקי החזק ביותר- אתר תדמית שיכלול את כל מה שאתה כבעל מקצוע מציה ללקוחותייך.  

זכור! אם אין ברשותך עדיין אתר אינטרנט, זאת אומרת כי אין בידך את הפרסום המתאים להצלחת העסק שלך. חברת webid מבטיחה לך כי תשמש בכל הידע והניסיון שצברה במשך הזמן ותביא את העסק שלך למקומות שלא חשבת שהוא יכול להגיע והכל בעזרת דבר אחד- בניית אתר תדמית מושלם. החברה מטפלת בכל נושא באופן מדוקדק ומקדישה לכל עסק את מירב הזמן העומד לרשותו, החברה קשובה לצרכי הלקוח ולכן זהו מתכון מנצח לאתר תדמית מצויין.

כי על בניית אתרי אינטרנט ככלל ועל בניית אתרי תדמית בפרט נאמר שאם אתה לא שם- אתה לא קיים. 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 14

תגובות