> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

איך כדאי לבנות קישורים לקידום אתר

אתר 

העולם העסקי של היום שונה מאד מהמציאות שאפיינה אותו עד לפני עשרות שנים וזאת לאור פריצת הדרך של האינטרנט שיצר דפוסי עבודה חדשים בכל עסק. גולת הכותרת והמפתח להצלחה הם קיומו של אתר אינטרנט איכותי אשר משקף את הפעילות העסקית על כל רבדיה. המטרה היא שאתר האינטרנט יהיה כרטיס הביקור של העסק וייצג את הפעילות הענפה של העסק. קיימת חשיבות רבה להקפדה על תוכן איכותי שיעניק ערך מוסף לכל גולש וגם לעיצוב יפהפה שיסקרן את הגולש וכך הוא יישאר זמן רב באתר. מעבר לכך חשוב לדאוג שיהיו בו קישורים רלוונטיים וכך יש סיכוי גבוה שהגולש יבקר באתר זה שוב ושוב. 

קניית קישורים היא נושא מהותי בכל אתר אינטרנט, כיוון שפעולה זו מובילה לכך שהגולש יבקר גם באתרים נוספים שהם מהותיים בקשרים העסקיים. כך גם מי שנמצא באתר אחר יגיע בסופו של דבר לאתר האינטרנט של העסק הספציפי. ככל שיחס ההמרה הוא גבוה יותר ויש תנועה ערה של מבקרים בכל אתר, כך יש תהודה לפעילות העסקית ויש סיכוי רב שזה יוביל להכנסות. אם מדובר לדוגמה באתר העוסק במכירה של צעצועים לילדים, ספרים, כלי אוכל או מוצרים אחרים, קיימת סבירות שהקונים הפוטנציאליים יחליטו לרכוש בו מוצר זה או אחר ובדרך זו האתר מגדיל את ההכנסות של העסק באופן משמעותי. 

בחירה של חברה להקמת אתר אינטרנט מוביל 

הקמה של אתר אינטרנט אינו עניין של מה בכך ולכן חשוב לבחור חברה אמינה שמעסיקה צוותים איכותיים למטרה זו. ההמלצה היא לשוחח עם קולגות אשר הקימו לאחרונה אתר אינטרנט חדש באמצעות חברה מקצועית ולקבל מאנשיה חוות דעת על דרך ההתנהלות בעת בניית האתר. סיעור המוחות, תהליך האפיון, ההתנהלות התקינה ושיתוף הפעולה. מעבר לכך קיימת חשיבות רבה שהעבודה תהיה זורמת וגם נעימה. 

עבודה מקצועית ללא פשרות 

כשמדובר במומחים בנושא הקמת אתר אינטרנט ללא קשר לתחום העסקי, הלקוח מעביר להם את כל המידע הנדרש וכך אנשי המקצוע בונים צעד אחר צעד באתר החדש. כאשר הנהלת העסק מקבלת את הדוגמה או את הקו הכללי המתוכנן של בניית האתר, תמיד אפשר להעיר הערות ולבקש שינויים והתאמות שהם הנכונים ביותר על פי זווית הראייה של ההנהלה. יש דברים רבים שרק מי שעובד בחברה מבין את הדקויות הקטנות והחשובות ולכן מנתב כך את הדרך של בוני האתר. 

אתר איקומורס

יש אתרים רבים שהם אתרי איקומורס והמטרה שלהן היא לקדם קבלת הזמנות מהלקוחות. אופן ההצגה של הפריטים באתר זה הוא קריטי. חשוב שהתמונות תהיינה חדות, ברורות ובקנה המידה הנכון כדי שהלקוח יבין בדיוק מה הוא מזמין. מעבר לכך יש לוודא שבונה האתר מאבטח אותו על פי הקוד הבין לאומי וכך הלקוחות ירגישו שהם יכולים להיות רגועים שלא תהיה דליפה של נתוני האשראי שלהם. 

 
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות