> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

איפיון אתר אינטרנט

 

לפני כל איפיון אתר אינטרנט, יש לבדוק ראשית את מהות אתר האינטרנט ואת מטרות  אתר האינטרנט שלשם כך מבצעים את שירותי בניית אתרי אינטרנט , בניית אתרי אינטרנט כרוכה בכמה שלבים:
השלב הראשון הנו איפיון אתר אינטרנט, על השלבים הנלווים כגון: בניית אתר אינטרנט, קידוד אתר אינטרנט , עיצוב אתר אינטרנט, הפצת אתר אינטרנט ושויווק אתר אינטרנט תוכלו לעיין במילון המונחים בנושא בניית אתרי אינטרנט. 
 
איך מתחילים בניית אתרים בוורדפרס
 
ראשית, מאפיינים את כל מרכיבי אתר האינטרנט ונושא אתר האינטרנט בו האתר עוסק, בוחרים שם מתחם ( דומיין ) , דואגים לאחסון לאתר האינטרנט, לרוב חברות בניית אתרי אינטרנט | בניית אתר תדמית , דואגות לשרת את לקוחות בניית אתר תדמית ומספקות אחסון אתר אינטרנט ללקוח במקום שיחפש ויתחיל להתעסק עם חברות אחסון אתרים חיצוניות, ואז מתחיל הליך מספר שתיים - בניית אתר אינטרנט.
 
בניית אתרי אינטרנט 
 
בניית אתר אינטרנט הינו ההליך המרכזי בעת בניית אתר תדמית אינטרנט , כאשר חברה לבניית אתרי אינטרנט מתחילה לבנות אתר אינטרנט, ראשית היא קובעת מנהל לפרויקט לבניית אתר תדמית או לבניית אתר האינטרנט והוא אחראי לאפיין את אתר האינטרנט, במקרה והאיפיון כבר מוכן על ידי נציג אחר מן החברה  מנהל פרויקט בניית אתר תדמית יקרא את איפיון האתר ויכין תוכנית עבודה לבניית אתר אינטרנט , אז מה השלבים?
 
לצורך העניין הלקוח הינו לקוח עסקי והמוצר שהוא דורש הינו בניית אתר תדמית, לאחר קריאת האיפיון מתחילים ב בניית אתר תדמיתי,
עיצוב אתרי תדמית, לאחר התחשבות באיפיון האתר ובחירת צבעים הקשורים לנושא, חילוק לאחוזים צבעים מרכזיים ומשניים ומיתוג האתר על פי התחום נישה עסקית של לקוח אתר תדמית.
 
קידוד אתר תדמית על פי התקניים העדכנים של W3C, בהתחשבות בכל הרזולוציות הקיימות ( קידוד דינאמי ), והתאמה לכלל הדפדפנים הקיימים בשוק למעט גרסאות ישנות מאוד ( IE7 לצורך העניין ).
 
התקנת תוספי לקידום אתר - מיכוון שהלקוח צורך את שירותי בניית אתר תדמית , יש להתחשב שלקוח זה ירצה לקדם את אתר התדמית שלו בהמשך הדרך ומתאימים את קוד האתר למנועי החיפוש, לחווית המשתמש , לנוחות המשתמש וסכרון מושלם עם GOOGLE .
הטמעת מערכת הCMS של WEBID , לניהול תוכן על ידי הלקוח , מערכת ניהול תוכן מותאמת באופן מושלם לאתר תדמיתי.
העלאת אתר האינטרנט לרשת וחיבור אחסון אתר תדמית ודומיין של העסק.
 
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 25

תגובות