> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר

בניית אתר - זה כלכך פשוט, אז למה לא לבד?

בניית אתר אינטרנט זה תהליך פשוט, אבל הוא נעשה פשוט בגלל שמקצוענים מבצעים אותו והם יודעים את העבודה שלהם,

בניית אתר אינטרנט הוא הליך מורכב ולכל שלב יש סוג התמחות שונה בתחום בניית אתרי אינטרנט ולכן על החברה לבניית אתרי אינטרנט להיות מוסמכת לכל הנושאים הנכנסים תחת השם: בניית אתרי אינטרנט.

 

איזה סוגי התמחות קיימים בתחום בניית אתרי אינטרנט?

בעת בניית אתר אינטרנט, עלינו לעבור שלב שלב ולהתמחות בכל שלב בצורה מקצועית על מנת שאתר האינטרנט יצא מושלם.

- איפיון אתר אינטרנט, על מנת להכין איפיון לאתר אינטרנט עלייך לדעת כיצד מתבצע אופן בניית האתר, מה דרישות הלקוח ולהתאים אותם ברמה המקצועית ביותר לתחום האינטרנט, לא תמיד הלקוח יודע מה הוא מבקש.

 

- עיצוב אתר אינטרנט - על העיצוב להיות מקורי, ייחודי, לא משעמם, אטרקטיבי, מושך ובעיקר מוכר, על מנת לדעת את כלל המאפיינים הללו על המעצב להיות מוכשר באישיותו ובעל רזומה מרשים בעיצוב גרפי.

 

- בדיקת נוחות משתמש וחווית המשתמש באתר - לאחר עיצוב אתר אינטרנט מגיע מומחה אשר מתמחה בUI וUX, חווית המשתמש ונוחות  המשתמש באתר האינטרנט, לחדד עוד בשלב עיצוב האתר את חווית המשתמש ונוחותו באתר האינטרנט.

 

- קידוד אתר אינטרנט - על מקודד האתר (המתכנת), לדעת את השפות: HTML, CSS ,  על מנת לקודד בצורה תקינה ועל פי התקן הבינלאומי של W3C, לאחר מכך הוא מתאים את קוד האתר - לדפדפנים FIRE FOX, CHORME, OPERA ו EXPLORER לכלל גרסאותיו, על מנת שהאתר יראה במיטבו מכל מחשב ומכל דפדפן.

 

- תכנות האתר והטמעת מערכת CMS (מערכת לניהול תוכן): כאן מגיע המתכנת לרמתו הגובהה יותר, תכנות באמצעות PHP, MYSQLI ,  JQ , AJAX , JS ובאמצעותם מתכנת ומלביש מערכת לניהול תוכן, פשוטה ונוחה לניהול האתר שלך.

 

- בדיקת תקינות ותיקון באגים, אתר האינטרנט כמעט מוכן, אבל ראשית צריך לבדוק אותו מבחינת QA, עוברים על האתר, בוחנים את המערכת, בודקים את הפיצ'רים - במידה וקיימים מעבר למערכת, מכינים רשימת QA ומבצעים תיקונים.

 

- העלאת אתר האינטרנט על גבי שרת אחסון, על מנת שהאתר יהיה נגיש לכל אדם בעולם, האתר צריך להיות מאוחסן על גבי שרת עם גישה ישירה לאינטרנט, כך אפשר להיכנס ולבקר בו מכל מקום בעולם.

 

- רכישת שם מתחם - בשלב הבא בוחרים את שם הדומיין (שם-מתחם), אבל אתר האינטרנט, מקשרים אותו לשרת האחסון, ובכך הגישה לשרת היא פשוטה ונוחה דרך כתובת האינטרנט אשר ניתנה לאתר.

 

- מפיצים את האתר, משווקים ובעיקר נהנים.

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 5

תגובות    • יניב יניב
      יום שני 18 במרס 2013
      האינטרנט זה מתנה!!