> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתרים בוורדפרס

בעלי עסקים רבים משקיעים בבניית אתר, משקיעים בעיצוב, משדרגים את האתר, מעדכנים תכנים, אבל האתר לא מצליח להתקדם במנועי החיפוש ונמצא בעמודים הרחוקים מעין הגולשים. למה?? כי האתר לא בנוי על וורדפרס. מתפלאים? אם כן, כדאי לכם לדעת כי גוגל אוהב את וורדפרס ולאתרים הבנויים על מערכת הוורדפרס יש סיכויים טובים יותר להתקדם בגוגל מאשר לאתרים הבנויים בשיטות אחרות.

 

לא מאמינים? בואו נעשה ניסיון קטן. הקלידו מילת חיפוש בגוגל ופתחו את חמשת התוצאות הראשונות שקיבלתם בדירוג האתרים, שימו לב לפחות ארבעה מתוך חמשת האתרים בנויים על מערכת וורדפרס!

 

מומחים בעולם בניית האתרים טוענים כי לפחות אחד מכל ארבעה אתרים בעולם נבנה על מערכת וורדפרס. בניית אתרים בוורדפרס מתאימה לכולם, לחברות ענק כמו CNN, לעסקים בינוניים וקטנים וגם לאנשים פרטיים המנהלים בלוגים, אם זה טוב להם, זה מתאים גם לכם!

 

 

גוגל אוהב את וורדפרס, כבר אמרנו, אמרנו!!

 

לא מספיק לבנות אתר בוורדפרס כדי שהוא יגיע לעמודים הראשונים של מנועי החיפוש, צריך גם לעזור לו להתקדם. לוורדפרס יש תוספים מיוחדים המתאימים את האתר באופן אופטימאלי למנועי החיפוש. בניית אתר על מערכת וורדפרס בשילוב התוספים המתאימים  תיתן לכם נקודת פתיחה מצוינת מול המתחרים לכם.

 

גוגל אוהב אתרים שמתעדכנים לעתים קרובות. אחד היתרונות של אתרי וורדפרס היא מערכת הניהול החכמה והקלה לשימוש. באמצעות מערכת הניהול תוכלו להעלות בעצמכם, ללא ליווי של איש מקצוע, את התכנים שאתם כותבים. בקלות רבה תוכלו להוסיף קטגוריות ותת קטגוריות חדשות, להוסיף תכנים חדשים, לעדכן את התכנים הקיימים ולהוסיף אינספור עמודים מעוצבים.

 

כל מקדם אתרים מתחיל ידע לספר לכם שלא כדאי למחוק תכנים קיימים שגוגל כבר אינדקס. אבל מה קורה אם תרצו לשנות את העיצוב? לא יקרה כלום! החלטתם לשנות את העיצוב, אין צורך למחוק את התכנים הישנים או להעתיק אותם בהקלדה ידנית. מערכת וורדפרס מאפשרת להעביר את התמונות ואת התכנים ולמקם אותם בתוך תבנית חדשה בלי לפגוע או לשנות אותם.

 

זו אולי קלישאה, אך היא נכונה כל יום מחדש, אצל גוגל התוכן הוא המלך. גוגל אוהב לסרוק בתדירות גבוהה יותר אתרים המתעדכנים בצורה שוטפת ומערכת וורדפרס מאפשרת לבנות אתרים שקל מאוד לעדכן אותם בתדירות גבוהה ובכך לקדם את האתר.

 

 

עדיין מתלבטים אם לבנות אתר בוורדפרס - הנה עוד חמש סיבות שישכנעו אתכם!

 

  • על גבי מערכת וורדפרס אפשר לבנות כל סוג של אתר, אתר תדמיתי פשוט, חנות מקוונת, אתרים לעסקים, פורטלים גדולים המיועדים לשימוש לאלפי משתמשים ועוד.

 

  • בניית אתרים בוורדפרס אינה מוגבלת בתחום העיצוב, גוגל מציעה אינספור תבניות עיצוב בסגנונות שונים ומגוונים. אפשר להשתמש בתבניות קבועות ואפשר גם להיעזר בשירותי מעצב כדי לשדרג את התבניות. בכל פעם שתחליטו על שינוי סגנון העיצוב, בלחיצת כפתור אחת תוכלו לעצב את האתר מחדש.

 

  • אתם לא חייבים להבין במחשבים או בתכנות כדי לנהל בעצמכם את האתר. מערכת הניהול של אתרי וורדפרס קלה לשימוש ונוחה להפעלה. מספיקה הכשרה של עשרים דקות כדי שתוכלו לנהל לבד ובהצלחה את האתר שלכם.

 

  • אתרי וורדפרס הם אתרים רספונסיביים. הם מתאימים את עצמם לכל סוג של מסך, למחשב נייד, לטלפון החכם, לטאבלט ועוד. כיום כאשר כמות הגולשים מהמכשירים הניידים עברה את כמות הגולשים מהמחשבים הנייחים, אתם חייבים לבחור אתרים רספונסיביים.

 

  • אתרי וורדפרס זוכים לפופולאריות עצומה וכתוצאה מכך קהילת המפתחים של האתרים גדולה ופעילה במיוחד. האתרים מתעדכנים ומשתדרגים כל הזמן מכל בחינה, גם מבחינת הבטיחות.

 

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 6

תגובות