> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתרים לעסקים קטנים שרוצים להתקדם בגוגל

מרבית העסקים בישראל הם עסקים קטנים ומרבית מקומות העבודה בישראל מצויים בעסקים קטנים. על כן החשיבות שלהם במשק ובכלכלה בישראל. הבעיה אצל עסקים קטנים, לעומת עסקים גדולים ועמידים כלכלית, היא תקציבים נמוכים יותר לקידום העסק. על כן כאשר בעל העסק בונה אתה אינטרנט לעסק, משקיע בו שיהיה איכותי ומקצועי, כדי יהיה לדאוג שבונה האתר כבר יבצע התאמות שונות לקידום האורגני בגוגל כדי לחסוך בעלויות לחברת הקידום לאחר מכן.

 

אפיון האתר כשלב ראשון

אפיון אתר ואפיון עסק הם הצעדים הראשונים בכל בניית אתר אינטרנט ובונה אתרים שלא יושב אתכם על אפיון מסודר הוא לא בונה אתרים מקצועי, סביר להניח שגם יגרור אתכם לאי נעימות בהמשך.

 

אפיון האתר הוא למעשה תכנון של האתר, המבנה שלו, העיצוב שלו, העמודים והתפריטים שיהיו בו, פיצ'רים מיוחדים והאופן שבו אתם רוצים לנתב את הקהל שלכם משלבי ההגעה לאתר ועד שירכשו מכם או יצרו אתכם קשר. הוא נעשה אחרי אפיון העסק ומחקר מתחרים ובמקביל למחקר מילות מפתח כדי לבסס עליהם את בניית התפריט הראשי באתר. כדאי בשלב זה לומר לבונה האתר את כל מה שאתם רוצים באתר שלכם לפני התמחור שייבנה בהתאם לאפיון.

 

בניית האתר כמותאם לקידום בגוגל החל משלביו הראשונים:

מרבית בעלי העסקים הקטנים יצטרכו להשקיע בשירותי קידום אתרים אורגני כדי לקדם את האתר שלכם בגוגל, לפחות במסגרת המקומית הגיאוגרפית ללקוחות הקרובים פיזית לעסק בשלב ראשון ולאחר מכן להתפתח לקהל מאזורים נוספים ברחבי הארץ. לצורך כך תרצו שחברת בניית אתרים לעסקים קטנים המספקת לכם את שירותי בניית האתר תכין אותו מראש, החל משלביו הראשונים, כמותאם לקידום האורגני בגוגל.

 

עכשיו חשוב להסביר שבניית אתרים היא שירות אחד וקידום אתרים הוא שירות אחר – זה שאתם משלמים על בניית אתר לא אומר שחברת בניית האתרים צריכה לקדם את האתר שלכם בגוגל או לבצע פעולות רבות הקשורות לקידום. עם זאת, כל עוד זה יהיה באפיון האתר ובמסגרת התמחור, תוכלו לבקש מראש מחברת בניית האתרים לבצע פעולות שונות שיחסכו זמן וכסף לאחר מכן מול חברת הקידום כדי להתאים את האתר ולהכין אותו לצרכי קידום. לדוגמה: לדאוג למהירות טעינה גבוהה, תפריטי ניווט אטרקטיביים, תוסף נגישות מותאם, אתר מותאם רספונסיבית לגלישה במסכים שונים ואולי אפילו תוכן ראשוני באתר.

 

מהו קידום אתרים בגוגל ומדוע זה חשוב לעסק שלכם?

קידום אתרים בגוגל היא טכניקת הפרסום המובילה כיום בעולם השיווק הדיגיטלי והיא פועלת בעיקר לטווח הארוך. המטרה תהיה להתקדם במעלה תוצאות החיפוש בגוגל לביטויים מסוימים, אותם יחפשו לקוחות פוטנציאליים שלכם ואתם רוצים שימצאו אתכם, ייכנסו לאתר שלכם וכמה שיותר כאלה זה אומר יותר לקוחות המגיעים אליכם ממנוע החיפוש של גוגל. כמובן שמדובר בעבודה סיזיפית ומורכת וחשוב להיצמד לחברת קידום אתרים מקצועית ומנוסה ולא לנסות לבצע פעולות שונות שיזיקו לאתר שלכם במקום לקדמו.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות