> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר אינטרנט בעיצוב ייחודי

השוואה בין בניית אתר על תבנית לבניית עיצוב ייחודי

 

עם תחילתה של המאה ה – 21, תחילתה של כיום כל זירה עסקית ומסחרית מתחילה באמצעות רשת האינטרנט,  אין חשיבות באיזה תחום מדובר. מרבית ביתי העסק משקיעים את מיטב כספם בבנייה ותחזוקה שוטפת של אתר אינטרנט יפה, נעים לעין וכמובן נוח לגלישה וידידותי למשתמש. כל בעל עסק יודע שאם לעסק שלו לא יהיה אתר אינטרנט, הוא ממש ייחשב כלא קיים והלקוחות הקיימים והפוטנציאליים לא יידעו כיצד לפנות אליו, גם אם מדובר בתחום ההתמחות או ששמו הולך לפניו. בניית אתר אינטרנט אינה מלאכת חובבנים ועל מנת שהאתר יוביל ורמתו תהייה גבוהה,  יש לדאוג שהקמת האתר תתבצע אך ורק על ידי מומחים בתחום.

 

ישנן שתי אפשרויות לבניית אתר אינטרנט – האחת היא בנייה על תבנית (פורמט קבוע) והשנייה היא בנייה ללא תבנית, כלומר, על פי עיצוב ייחודי ככל העולה על רוחו של בונה האתר. לכל אחת מן השיטות ישנם יתרונות וחסרונות ובעל עסק יבחר על פיהם מה מתאים לו ומה הוא מעדיף. בנייה על תבנית – כשמה כן היא, מושתתת על פורמט מסוים של חלונות וחוצצים, שבהם רק נותר לשתול את המידע הספציפי הרלוונטי לעסק המדובר. כיום, קיים בשוק מבחר גדול מאוד של תבניות וורדפרס ייחודיות ומעוצבות, אשר יוכלו להתאים עצמן בקלות לאופיו של העסק אותו מייצג האתר. מסיבה זו הקמת אתר בדרך זו תהיה מהירה יותר ובדרך כלל תהיה זולה יותר באופן משמעותי מאשר עלות ההקמה של אתר בדרך השנייה.

 

מה לגבי בניית אתר אינטרנט בעיצוב ייחודי?

 

גם כאן – כשמו כן הוא – עיצוב ייחודי, כפי ששני אנשים לעולם לא יחשבו בדיוק על אותו הרעיון, כך קשה מאד למצוא שני אתרי אינטרנט שעוצבו בדרך זהה לחלוטין. מכיוון שמדובר בדמיונו הפורה של בונה האתר, הרי שהבנייה תארך זמן ארוך יותר וסביר להניח שמשימה זו תהיה יקרה יותר, הן בשל הזמן המושקע והן בשל הייחודיות הדרושה שיש לחשוב עליה ובעצם להמציאה. ישנם עסקים שנחשבים לקטנים יותר ולכן יתאים להם עיצוב אתר המושתת על תבנית קבועה ואילו לעסקים גדולים במיוחד יתאים עיצוב ייחודי שבו ניתן יהיה לפרט את כל השירותים המוצעים על ידי החברה ללא הגבלות של תבנית קבועה.  

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות