> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר אינטרנט עם HTML5

תחום בניית אתרי אינטרנט הוא תחום מתפתח ומפותח, בתחום בניית האתרים אנו מתעדכנים וניזונים מפיתוח הטכנולוגיה ודאוגים לכך תמיד להיות מעודכנים.

בניית אתרי אינטרנט מתפתחת מזה שנים וקיבלה דחיפה רצינית בתחילת שנת 2012 כאשר נחשפה שפת התכנות HTML5 ואיתה גליון העיצוב CSS3, אפשר מאפשרים לנו כמתכנתי אתרי אינטרנט ומקודדים אתרים, 

לעשות שימוש באתרי אינטרנט לעוד מגוון דברים ואפקטים יוצאים מן הכלל, מי זוכר שפלאש היה בשימוש, כיום JQ מחליף את הפלאש ובשילוב של HTML5, אפשר לעשות אתרי אינטרנט מתקדמים ומוצלחים.

 

תיכנות הHTML5 הגיע כאשר הסמארטפונים נכנסו לתמונה והמודעות לגלישה דרך טלפון נייד, קוד אשר נבנה בHTML5, יתמך גם בדפדפנים של מכשירי הטלפון ויוצג בצורה טובה, זה לא בניית אתר מותאם למובייל, אבל זוהי תצוגה ראויה למכשירים ניידים.

 

היתרונות העיקרים של HTML5 וCSS3,

- תמיכה בדפדפני הסלולר

- אפקטים מגוונים.

- אפשרויות נוספות לעיצוב.

- קוד טוב יותר קידום אתרי אינטרנט.

- חדשני ואינו מיושן.

 

החסרונות העיקרים של HTML5 וCSS3,

- התמיכה בכלל הדפדפנים עדיין לא עובדת, במיוחד לIE.

 

 

שנת 2013, אפשר להתחיל לראות שימוש מסיבי בHTML5, ניסינות של מתכנתים לבנות משחקים, שבעבר היו מתכנתים בפלאש, כיום אפשר באמצעות CSS וHTML לעשות משחקים שלמים בגרפיקה מצוינת ואפקטים,

הכל בתיכנות אתרי אינטרנט בלבד, זוהי קפיצת מדרגה גדולה מאוד בתחום בניית אתרי אינטרנט ובשנים הבאות צופה לנו עתיד מאוד מעניין.

 

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 28

תגובות