> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר באינטרנט

בניית אתר באינטרנט

עם התקדמות הטכנולוגית והפיכת הרשת השיתופית העולמית the world wide web (או בקיצור (www למרכז חיינו בכל הקשור למידע ושיתוף, גדל הצורך במקצוע של בניית אתר באינטרנט.

רשת האינטרנט בנויה למעשה מאוסף עצום של אתרי אינטרנט, ומספר האתרים החדשים הקמים לתחייה על ידי כל חברה  לבניית אתרי אינטרנט מידי יום הוא גדול ביותר.

סוגי לקוחות

את אתרי האינטרנט הפרושים בכל העולם ניתן לחלק לשני סוגים של לקוחות לבניית אתר באינטרנט עיקריים.  בסוגים אלו יש להתחשב בכמה אספקטים כדוגמת אופיים, רצונותיהם, מטרותיהם ותפיסותיהם השונות כאשר ניגשים לפיתוח ובניית אתר באינטרנט. הסוג הראשון הוא של לקוחות עסקיים: בעלי עסקים קטנים, בעלי עסקים בינוניים (המכונים גם עסקי SMB), בעלי עסקים גדולים וכמובן חברות וארגונים. לבניית אתר באינטרנט ללקוחות אלו יש כלים ואופי משלהם. הסוג השני הוא של לקוחות פרטיים שאינם בעלי עסקים, של מקימי ובעלי רשתות חברתיות ואתרי שיתוף. גם כאן, לבניית אתר באינטרנט עבורם יש להתחשב בתכונותיהם המיוחדות.

סוגי אתרים

בנוסף ניתן לחלק את אתרי האינטרנט ברשת העולמית לפי סוגים שונים. הסוג הראשון והפופולארי ביותר הוא אתר התדמית. בניית אתרי תדמית תופסת חלק נכבד בעבודת חברות לבניית אתר באינטרנט.

אתר תדמית הינו אתר המשמש בעלי עסקים לתאר את העסק,פעילותו ומהותו ומשמש אמצעי חשיפה רב משמעות עבור העסק קידומו ופרסומו לציבור הרחב. בניית אתר באינטרנט כאתר תדמית לעסק מאפשר ללקוח (שהוא בעל העסק) לפתוח צוהר וירטואלי לגולשי האינטרנט לתוך העסק מבלי צורך לבקר בו פיזית.

בניית אתר באינטרנט בצורה נכונה ומוכוונת לקוח,כאתר תדמיתי, מאפשרת לבעל העסק להיחשף ללקוחות פוטנציאליים ולהעביר מידע ותוכן על פעילות העסק שרותיו ו/או מוצריו.

בבניית אתר באינטרנט כאתר תדמית נבנה דך מיוחד של "צור קשר" בו יכולים הגולשים ו/או בעלי עניין, המוצאים עניין באתר, ליצור קשר עם בעל העסק. בניית אתר באינטרנט עם אפשרות ליצור קשר מאפשרת לגולש (הלקוח הפוטנציאלי)  לשאול שאלות כלליות או להתעניין בשרות או מוצר אליהם הוא נחשף במהלך ביקורו באתר.

הסוג השני בתחום בניית אתר באינטרנט הוא אתר עסקי מוכוון מכירות. האתר בדרך כלל משמש גם כאתר תדמית אך כאן מתבצעת הרחבה מעבר לאתר תדמית. בניית אתר באינטרנט מסוג זה מוסיפה יכולת של הצגת מוצרים ושירותים תוך הצגת עלותם. בניית אתר באינטרנט בצורה כזאת נותנת אפשרות אינטראקטיבית לרכישה והזמנה אונליין בתוך האתר תוך יצירת סל קניות מרוכז ואפשריות תשלום שונות כדוגמת כרטיסי אשראי, פייפאל, ושרותי סליקה אחרים הפועלים ברשת האינטרנט.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות