> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

דגשים בעת בניית אתר אינטרנט

 

מספר דגשים בעת בניית אתרי אינטרנט מוצלחים!

 
1. מיקוד  אתר האינטרנט שלך  בנושא מרכזי אחד, אל תנסה להשתלט על כמה נושאים בתוך אתר האינטרנט שלך, אתר כללי לא יביא אותך לשום מקום, אתר מרוכז יכוון את הגולשים אל המקום אליו הם רוצים להגיע וימצאו את התוכן אותו הם מחפשים באתר האינטרנט שלך.
 
2. בעת בניית אתר אינטרנט , יש להמנע בבחירה של צבעים עזים וכהים אם אתה רוצה שהגולשים באתר יצליחו לקרוא את התוכן השירות שאתר האינטרנט שלך מספק, השתמש בצבעים נעימים שאינם מסיחים את דעת הגולשים ואינם פוגעים ברעות התוכן.
 
3. המנע מפתיחים וכניסות ארוכות, כניסהאל אתר האינטרנט שלך צריכה להיות מיידית ולא פחות מ8 שניות  - מעבר לכך הגולש ייתייאש מאתרך ויעבור לתוצאה הבאה בגוגל.
 
4. צלילים ורעמים, לא רצויים ולא נחוצים באתר אינטרנט , הם רק מבריחים את הגולשים, כמה שפחות "רעש וצלצולים" ככה יותר טוב ויותר נעים ונוח לגולש באתר שלך.
 
5. תוכן - יש לשים דגש על תוכן בעת בניית אתר אינטרנט, טקסט איכותי ימלא את דרישות הלקוח וירצה אותו הוא ימשיך לקרוא ולהתעדכן באתרך ויהיה מרוצה, ככה מביאים גולשים קבועים לאתרך.
 
6. עזרו לגולשים להבין להיכן הם הגיעו, טקסטים קצרים וקולעים באתר אינטרנט יראו את היתרות והשירותים שאתר האינטרנט שלכם מספק.
 
7. תמונות , בעת בניית אתרי אינטרנט יש ליחס חשיבות לתמונות באתר , ראשית זכויות יוצרים , שנית איכות התמונה וגודלה , תמונה כבדה תטען באיטיות ותאכזב את גולשי אתר האינטרנט שלכם אל תייאש את הגולש! חסכו בטעינות מרובות בכך שתחליפו את קבצי התמונות בקבצי CSS כמה שיותר איפה שאפשר ורק מה שאפשר.
 
8. עיצוב אתר מקצועי, חשוב לא פחות מכל שאר המרכיבים בעת בניית אתרי אינטרנט עיצוב אתר מקצועי הנו מרכיב עיקרי שמשקף את רצינות העסק ואמינותו אל תחסכו ואל תביישו את עצמכם עם עיצוב זול ופשוט או בתבניות מוכנות שקיימות גם אצל אחרים, רכשו עיצוב אתר מקצועי מחברה לבנייה ועיצוב אתרים.
 
9. קידוד אתר , אבן יסוד בכל בניית אתר תדמית , פורטל , חנות וירטואלית , עמוד נחיתה ובכלל בכל אתר אינטרנט, קידוד אתר מנחה את מנועי החיפוש וגורם לאינדוקס במנועי החיפוש והנו חלק חשוב ממהירות האתר והתמיכה בדפדפנים ורזולוציות של המשתמשים .
 
10. קידום אתר - זה לא סתם יקר , קידום אתרי אינטרנט כיום הוא אמצעי שיווק המשתלם ביותר בשוק ומספק תוצאות מרשימות לכל עסק או חברה בעלת אתר תדמית , האומנם קידום אתרים הנו הליך ממשוך ויקר אבל תנו לתוצאות לדבר בשמו .
 
11. ניווט קל ונוח ב אתר האינטרנט שלך, בעת בניית אתרי אינטרנט יש לשים לדגש על נוחות משתמש ( UI ) ועל חוויות המשתמש ( UX ).
 
12. לאחר סיום בניית אתר אינטרנט שלך, בחר שם מתחם ( דומיין ) , קצר וקליט על מנת שהגולשים יזכרו ויוכלו לחזור לגלישה באתר האינטרנט שלך.
 
13. אחסון אתר באינטרנט, בעת סיום בניית אתר מקצועי יש לבחור חברת אחסון שמספקת שירותי אחסון אתרי אינטרנט בישראל, לרוב חברות לבניית אתרי אינטרנט וחברות לבניית אתר מקצועי מספקות ללקוחתיהם שירות אחסון אתרים .
 
14. תמיד יש מה לתקן, בתום בניית אתר האינטרנט שלך, בחירת שם מתחם , אחסון אתרים , עיצוב אתר , קידוד אתר , קידום אתר , האתר שלך בעצם מוכן וסיימת לבצע את הליך בניית אתרי אינטרנט בחברה לבניית אתרים לעסקים , כעת נותר לך רק לתחזק את אתר האינטרנט שלך ולהדגיש טקסטים, לעדכן מדי יום מאמרים, במידה ואתר האינטרנט שלך הוא אתר תדמיתי , תמיד תוכל לעדכן שירותים חדשים ומוצרים שאתר תדמית של עסקך מספק .
 
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות