> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

חשיבות הבחירה באחסון אתרים מקצועי

 

חשיבות הבחירה באחסון אתרים מקצועי

 

 

מהו אחסון האתרים ולמה כל דבר צריך לעלות היום הון? הרי רק רצינו להתמקם באינטרנט, האם גם על זה עלינו לשלם מס? חשוב מאוד להבין את הטעות שבחשיבה זו, אחסון האתרים והתשלום עליו הוא איננו מס אלא זכות, הזכות להתקיים ולא פחות חשוב מכך לשרוד. מה זאת אומרת? חשיבת שימור המידע לא פחות חשוב מהתקיימותו הראשונית ברשת מתאפשרת באמצעות אחסנת אתרים יעילה. יתרה מכך, אחסון אתרים איכותי ייתן לכם יתרונות רבים אחרים שאחסון חינמי או בתשלום של כמה שקלים לחודש לא יעניקו לכם לעולם.

 

 

אתם בטח שואלים את עצמכם, למה עליכם לשלם כמה מאות שקלים מידי שנה באם קיימות אפשרויות זולות הרבה יותר, ואף כאלה שאינן עולות שקל בודד? כל המידע הנחוץ לכם בהמשך המאמר...

 

 

 

 

פלטפורמת אבטחת מידע איכותית – תשמרו על המידע שלכם.....

 

 

אחסון האתרים, מעבר לאפשרות אותה הם נותנים להמצאות האתרים ברשת ומיקום האתר ברשת האינטרנט מתבטא גם בתחום השמירה, האבטחה וחיסיון המידע של הלקוח והלקוחות של הלקוח, כלומר לקוחותיו הקיימים, הפוטנציאליים והלידים של בעל האתר. זאת כמובן, במידה וחברת אחסון האתרים, כוללת פלטפורמה איכותית לאחסון אתרים המשתמשת עם כלי אבטחת מידע ושמירת מידע חיוניים באשר לפרטים שלכם ולפרטי הלקוחות שלכם

 

 

השפעת קידום האתרים ההתחלתי עם חברת אחסון מקצועית

 

מעבר להשפעת אבטחת המידע, תחילת אחסון אתר חדש עם חברת אחסון איכותית תשפיע באופן משמעותי על קידום האתר שלכם ברשת ובמנועי החיפוש. חשוב מאוד לדעת שבעת עלייה של אתר אינטרנט חדש, מנוע החיפוש סורק אותו באופן משמעותי ורציף הרבה יותר מאתרים קיימים, גם מבחינת תרומת האתר ללקוחות הפוטנציאליים שלו, גם מבחינת ההתאמה לקהל הידע, מתן מידע רלוונטי ומקורי וכמובן כלי אבטחת המידע ושמירת הפרטים האישיים.

 

סריקה זו מתבצעת בין היתר מסיבות כמו שאיפה לדחוק את אתרי ה"כלום" כמה שיותר רחוק מבחינה קידומית ומניעת פעולות בלתי חוקיות של אתרים זדוניים. על כן, פלטפורמה איכותית של אחסון אתרים, נדרשת במיוחד בהקמת אתרים חדשים.

 

פרט נוסף שחשוב מאוד שתדעו – באפשרותכם להחליף חברות אחסון מבלי לסכן את הקידום או הדומיין שלכם, מידי שנה ולבחון את איכות הפלטפורמה ומחירי השוק, כך שאתם לעולם לא תקשרו בקשר של חתונה קתולית לחברת אחסון אתרים כזאת או אחרת.

 

 

אפשרות החלפת חברת האחסון – זוהי  שאלת השאלות בתחילת מערכת היחסים האינטרנטית וכיום ניתן למצוא לא מעט חברות אחסון שמציעות ומפתות לקוחות ובעלי אתרים במחירים נמוכים ביותר. חשוב מאוד לציין שגם לאותם מחירים זולים וגם לפלטפורמות החינאמיות יש מחיר. הפלטפורמות החינאמיות יאפשרו לכם ברוב המכריע של המקרים שטח אחסון קטן יחסית ויסכנו את המידע שלכם, האישי והעסקי , אשר במקרה הפחות גרוע יצרו מצבים של מסירת מידע למטרות שיווקיות ובמקרים הגרועים יותר, מצבים של נפילת האתר וגניבת פרטים חיוניים שלכם ושל משתמשי האתר- לכן, חשבו טוב מאוד לפני שאתם מורידים או מסכימים לקבל דבר מה בחינם באינטרנט, אשר מחייב הורדה או התקנה של תוכנה על המחשב שלכם, העסקי והפרטי כאחד.

 

המאמר נכתב בשיתוף עם חברת אבולוציה VIP  - אחסון אתרים אמין ואיכותי
 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות    • אבי רישמן אבי רישמן
      יום רביעי 11 ביוני 2014
      תודה רבה, מאמר מעולה אשר ממצא את כל תחום אחסון האתרים בחברות לבניית אתרי אינטרנט.