> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

לימודים טכנולוגיים

לימודים טכנולוגיים הם ענף רחב הכולל בתוכו שלל מקצועות לימוד שונים, ממנהל עסקים ועד לימודי טכנאות מחשבים. חלק מן הלימודים מתקיימים במסגרת של תואר אקדמי וחלק מן הלימודים מתקיימים במסגרת של לימודי תעודה. לימודים טכנולוגיים למעשה מתחלקים למספר נושאים עיקריים: טכנולוגיה היבטים מעשיים, טכנולוגיית מידע והוראה. כל מוסד לימודי שם דגש על קשרים שונים, אנו ממליצים לכם לבדוק את הדגשים השונים ששם כל מוסד לימודי במהל מסלולי הלימוד שלו, כך תוכלו לגלות מהו השילוב המתאים לכם ביותר.

 

מהם תנאי הקבלה ושכר הלימוד ללימודים טכנולוגיים?

עלויות שכר הלימוד משתנות בין כל מוסד לימודי, קיים הבדל בין שכר לימוד באוניברסיטה לשכר לימוד במכללה. נוסף על כך, חלק מן מוסדות הלימוד מעניקים תואר ראשון לסטודנט בסוף מסלול הלימודים, חלק מן מוסדות הלימוד עושים זאת במסגרת של לימודי תעודה. לכן אם חשוב לכם להמשיך ללימודי תואר שני, חשוב להתייחס לכך מראש.

כמו כן, תנאי הקבלה משתנים בין מוסד לימודי כזה לאחר ובין מסלול לימודי כזה לאחר. יכול להיות שבחלק ממוסדו הלימוד יבקשו ממכם ציון של מבחן פסיכומטרי.

מקצועות לימוד טכנולוגיים

 

טכנאות מחשבים

לימודי טכנאות מחשבים מעניקים לסטודנטים ידע רב בכל הנוגע לטכנולוגיית המחשב, מעבר לכך, קורס טכנאות מחשבים מקנה לסטודנטים כלים רבים הקשורים לעולם הטכנאות, זאת על מנת שהסטודנטים יהפכו להיות טכנאי מחשבים איכותיים ומקצועיים בעלי ידע רלוונטי באיתור תקלות שונות וטיפול בהן, בכל הנוגע לתחזוקה שוטפת של מחשב, בכל הנוגע להתקנה של רכיבי חומרה שונים וכו'.

בשל הביקוש הבלתי פוסק לטכנאי מחשבים מקצועיים, נפתחו קורסים רבים ומגוונים ומסלולי לימוד שונים אשר עוסקים בכל הנוגע לעולם המחשבים: טכנאי רשתות תקשורת, טכנאי שירות למחשבים ביתיים, התמחויות שונות בתוכנה וחומרה, התמחויות שונות במערכות הפעלה ועוד.

יתרה מכך, ישנם מוסדות לימוד מסוימים אשר מקיימים הכשרות שונות לטכנאי מחשבים בשמם של חברות גדולות כמו מיקרוסופט, כאשר הסטודנט מסיים את ההכשרה הוא מקבל מן המוסד הלימודי תעודת הסמכה של טכנאי מחשבים הכוללת תואר בינלאומי מטעם חברת מיקרוסופט.

את רשימת מוסדות הלימוד האקדמיים המובילים תוכלו למצוא באתר יורם לימודים בכתובת https://yoram.walla.co.il/ ולבחור את המוסד הלימודים הטוב ביותר עבורכם.

בתקופה של ימינו, המחשבים הניידים הפכו למוצר אשר קיים כמעט בכל בית בישראל, חלק גדול מאוד מן האוכלוסייה משתמש במחשבים ניידים - תלמידי בית ספר בכל הגילאים, סטודנטים למקצועות שונים, מנהלי עסקים, עובדי היי טק ועוד. עקב כך פותח קורס המתאים לאנשים שרוצים להיות טכנאים של מחשבים ניידים, במהלך הקורס הסטודנטים לומדים כיצד לתקן מחשבים ניידים וכיצד לתת את המענה הראוי לדרישה הבלתי פוסקת לטכנאי מחשבים ניידים.

נוסף על כך, במהלך מסלולי הלימוד השונים, הסטודנטים יזכו להכיר תחום מעניין מאוד אשר נקרא תחום החומרה והתוכנה - מקצועיות בנושאים הללו תקל מאוד על טכנאי מחשבים באיתור של בעיות שונות וטיפול בהן. אין ספק כי לימודי טכנאות מחשבים מספקים מגוון רחב של אופציות תעסוקה.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 168

תגובות