> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

מדריך לבחירת עדשות מגע ורכישה אונליין

אם זוג המשקפיים אינם נוחים לכם ואתם גם לא מעוניינים לעבור ניתוח לייזר בעיניים, עדשות מגע הן הבחירה האידיאלית עבורכם. ורגע לפני בירת עדשות מגע, חשוב לקחת בחשבון את הדגשים הבאים שריכזנו עבורכם כאן. הנה המדריך השלם לבחירת עדשות מגע לעיניים.

 

רגע לפני בחירת עדשות המגע שלכם, האם קיבלתם ייעוץ ואבחון אצל אופטומטריסט? או לחילופין, האם ביקרתם אצל רופא העיניים? רק גורם מקצועי יכול לספק לכם את האישור לקבל עדשות מגע לעיניים. לאחר שאתם מקבלים את האישור לעדשות המגע, יהיה אפשר לרכוש אותן ולהשתמש בהן. בשלב הראשון, יהיה כדאי להכיר את ההבדלים בין עדשות רכות לעדשות קשות. למי יתאימו עדשות מגע קשות לעיניים? למי הרכות? הנה כל המידע לפניכם:

מה ההבדל בין עדשות רכות לעדשות קשות?

עדשות רכות ממוקמות בתוך העין והן לא ממש מורגשות, אולי רק בהתחלה ולאחר מכן מתרגלים אליהן. העדשות הרכות מתאימות ליום-יום, ורוב האנשים בכלל שוכחים שהן נמצאות בתוך העין מכיוון שהן כה נוחות. יחד עם עדשות רכות, ישנן גם עדשות קשות.

 

עדשות מגע קשות הן פחות נוחות מאשר העדשות הרכות, אבל יש להן את היתרון שלהן. בפועל, עדשות מגע קשות אמורות לעצור את ההתדרדרות של מצב הראייה של האדם. אם אתם עובדים במשמרות, או שמא אתם חיילים, או עובדים במסגרת לוחצת, העדשות הקשות כנראה פחות יתאימו לכם. עדשות קשות יתאימו בד"כ למי שעובד במסגרות פחות לחוצות. אם אתם נדרשים לישון בין משמרות עם העדשות, זה יהיה כמעט בלתי אפשרי עם עדשה קשה.

 

למי יתאימו עדשות מגע רכות לעיניים?

עדשות מגע רכות הן בדרך כלל נקראות גם עדשות מגע יום-יומיות. עדשות מגע יומיות הן הרבה יותר היגייניות, מאחר שבעצם מחליפים אותן בכל יום. בפועל, עדשות מגע רכות מתאימות לרוב האנשים שזקוקים לפתרון מלבד משקפיים.

 

אם לא נוח לכם להרכיב את המשקפיים במשך כל היום, עדשות מגע רכות יהיו הפתרון עבורכם. יחד עם זאת, זהו לא פתרון זול במיוחד. בשורה התחתונה, הפתרון של עדשות מגע עשוי להיות יקר עבור חלק נכבד מהאנשים אך ניתן לבצע כיום רכישה אונליין של עדשות מגע חודשיות ובכך לחסוך בעלויות ולייעל את תהליך הרכישה.

 

בחירת עדשות מגע לעיניים

אם אתם צריכים עדשות מגע לעיניים, יהיה כדאי לנסות להגיע לאיזושהי עסקה שנתית עם המשווק של העדשות. למשל, תוכלו לרכוש כמות שנתית של תמיסות עדשות מגע. בדומה למכונות קפה שהרווח עליהן מגיע מהקפסולות, הרווח מעדשות המגע מגיע מהתמיסות. אם תרכשו כמות שנתית, ייתכן שיהיה אפשרי לקבל הנחה משמעותית על העדשות ועל התמיסות.

 

רגע לפני בחירת עדשות מגע לעיניים, חשוב גם לערוך השוואת מחירים בין המשווקים השונים. השוואת מחירים בין עדשות מגע תאפשר לכם לעיתים להוזיל את העלויות באופן ניכר. לאחר שתערכו את ההשוואה בין המוצרים והמשווקים, תוכלו לבחור בעדשות המגע הנכונות לכם.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות