> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

מה חשוב שיהיה באתר איקומרס

מבין שלל אתרי האיקומרס הקיימים, זה לא פשוט להתבלט. אבל הבולטות והייחוד של האתר שלכם, הם המפתח למכירות טובות יותר. באתר המכירות, חשוב לא לוותר על האלמנטים הבאים.

אתר מותאם לכל מכשיר

חשוב שכל אתר איקומרס ששואף למקסם מכירות יהיה מותאם לכל מכשיר אפשרי. אמנם פיתוח אתרים מסוג זה נחשב לקצת יותר מורכב, אבל זה שווה את זה. חשוב שתהיה התאמה למחשבים ניידים ולמחשבים נייחים ולטאבלים וכמובן לסמרטפונים. גרסה המותאמת לנייד קרוב לוודאי תשפר את המכירות בצורה נפלאה.

שירות טוב ללקוח בעזרת צ'אט

לקוחות קבועים מעריכים שירות טוב. לכן, חשוב שיהיה באתרי איקומרס אפשרות ללקוחות לקבל מענה מהיר לכל שאלה. צרפו צ'אט לאתר, בעזרתו תוכלו לדעת מה הלקוחות שלכם צריכים, מה הם לא מבינים, אילו הבהרות נחוצות להם או אילו מוצרים צריכים שיפור. על פי המידע שתחלצו מהצ'אט תוכלו גם לשפר את השירות וגם להוסיף הבהרות באתר (למשל באמצעות מענה לשאלות נפוצות FAQ).

ניווט ידידותי ונוח

בכל אתר חשוב שהניווט יהיה נוח ובעל היגיון פנימי, אולם באתרי איקומרס זה חשוב שבעתיים. אם תוך כדי תהליך הרכישה או בזמן חיפוש המוצר הלקוחות יתקלו בקשיים או סיבוכים, הם פשוט יעזבו. בקליק אחד הם יכולים לעבור לאתר אחר שמציע מוצרים דומים. את האתר צריך לבנות כך שהלקוחות יוכלו למצוא את מה שהם מחפשים, בקלות. חשבו על שילוט בסופרמרקט או עמדת שירות לקוחות. שילוט טוב והפניות מוצלחות ימקסמו את הרכישות. כחלק מהניווט במוצר, חשוב שיהיה באתר סרגל חיפוש במיקום בולט ומזמין מאוד. כך, הלקוחות יבצעו את החיפושים באמצעות האתר ולא יצאו ממנו על מנת לבצע חיפוש חופשי בגוגל או באתרים אחרים.

להבין מה הם המוצרים

באתרי איקומרס הלקוחות צריכים להבין בדיוק מה הם קונים, מה הם מקבלים. לצורך כך, חשוב שבכל אתר יהיו תמונות באיכות גבוהה ביותר. אם אפשר, שלבו תמונות של מוצרים עיקריים מזוויות שונות. רזולוציה, תאורה, אפשרות הגדלת התמונה, כל אלה נדרשים. יחד עם זאת, גם תיאורי המוצר צריכים להיות מובנים וברורים. כאשר הלקוח מבין מה מציעים לו, מה הוא מקבל ואיך המוצר נראה, מתקבלת חווית רכישה הוגנת, בטוחה וטובה.

מאמרי מידע וערך

קרוב לוודאי שהלקוחות שלכם מחפשים לא רק מוצרים אלא גם מידע וערך. סביב עולם התוכן שבו מתנהלת החנות, אפשר להציע ללקוחות ולגולשים הרבה מאמרי מידע עם המון ערך מוסף. בצורה כזאת האתר נראה מקצועי במיוחד וזה מועיל למיתוג, לנוכחות ולזהות של החנות.

קישור לרשתות חברתיות

כדאי להטמיע באתר קישור לרשתות החברתיות, עם דגש על העמודים הפעילים שלכם. בצורה כזאת תוכלו לחשוף בפני הגולשים ביקורות, חוות דעות ועובדות מטעמכם אך גם מלקוחות קודמים. גם הלקוחות הבאים שלכם ישמחו להיות מעורבים.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות