> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

עיצוב אתרי אינטרנט ככרטיס ביקור

עיצוב אתרי אינטרנט ככרטיס ביקור

 

אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור של כל חברה, עסק, עצמאי וכל אחד המבקש להציע את שירותיו. ככל כרטיס ביקור, העיצוב הוא מה שיקבע וישפיע על כמות הפונים אל אותו אחד המבקש לפרסם את עצמו ואת שירותיו. יש המון כרטיסי ביקור, אך כל אחד מנסה לעצב את הכרטיס שלו בדרך יותר מקורית על מנת שאותו כרטיס ביקור יבלוט יותר מהשאר. אותו רעיון עומד מאחורי עיצוב אתרי אינטרנט. יש המון אתרי אינטרנט, אך זה שיהיה מקורי יותר, ישווק את עצמו בדרך הטובה והיעילה ביותר ואף יעוצב בהתאם, יזכה ליותר תגובות וכניסות של גולשים. אתר האינטרנט שלך הוא כרטיס הביקור שלך באינטרנט!

 

זה לא משנה עד כמה התוכן הוא איכותי וחשוב, הרי מה שמושך כל לקוח פוטנציאלי מלכתחילה הוא העיצוב וכמות מעטה של מילים ראשונות בדף הבית, משפט או שניים, אשר תפקידם לתפוס את תשומת לב של אותו גולש, על מנת שירצה להמשיך ולשוטט באתר ולהפוך אותו ללקוח בעתיד. כיוון עיצוב אתרי אינטרנט הנו חשוב והכרחי, יש לפנות לאנשי מקצוע אשר מבינים וחיים עיצוב ושיווק, כיוון שלא דיי רק לעצב את אתר האינטרנט אלא חשוב גם להבין את השוק ואת הגולשים, למי האתר אמור לפנות ולעצב בהתאם לקהל היעד הרלוונטי.

 

חשוב להבין כי לא דיי רק בכמות כניסות גבוהה לאתר אלא איכותם. חשוב להבין מי נכנס לאתר ומה אחוזי המכירות או הלקוחות שמתקבלים מתוך כל הכניסות. אם כמות הכניסות גבוהה אך לבסוף כמות הרוכשים או כמות הגולשים שהופכים ללקוחות היא קטנה, סימן שמשהו לא עובד. חשוב לבדוק האם עיצוב האתר אכן תואם את האג'נדה של העסק והאם הוא מושך את קהל היעד הרצוי. ככל שהאתר יפנה לקהל יעד ממוקד יותר, הסיכוי ללקוחות פוטנציאלים ולהכנסות יציבות בעתיד יהיה גבוה יותר.

 

עיצוב אתרי אינטרנט הוא לא רק לטובת שדרוגו החיצוני של האתר, אלא הרבה מעבר לכך. עיצוב אתרי האינטרנט הוא זה שאמור לעזור ולמקד את קהל היעד ולהביא אליו את החברה או העסק לתודעה. יש המון הכנות וחשיבה מאחורי עיצוב אתרי אינטרנט ולכן חשוב לפנות אל המומחים בנושא עיצוב אתרי אינטרנט.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 7

תגובות