> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

קורס בניית אתרים בוורדפרס

בעולם הדיגיטלי שאנו חיים בו, מרבית האנשים נכנסים לאינטרנט כאשר הם זקוקים מידע בנושא מסוים או כאשר הם רוצים לברר אודות מוצר מסוים לפני רכישה, אפילו אם מדובר ברכישה מחוץ לתחומי האינטרנט. לאתר אינטרנט יש יתרונות רבים לכל ארגון או עסק. הוא יכול לעזור במיצוב ומיתוג העסק, להזרים תנועה של גולשים שהופכים ללקוחות פוטנציאלים, לסייע בהגדלת מכירות וההכנסות בחברה, לאפשר דרכים נוספות לקבלת תמיכה עבור הלקוחות, לשפר את הקשר בין הלקוחות לבין עצמם ולחברה ועוד.

ככל שעולה הביקוש לבניית אתרי וורדפרס, כך עולה הביקוש ללימוד קורס בניית אתרים בוורדפרס. אנשים רבים, בעיקר חבר'ה צעירים המתחברים יותר למחשב ולאינטרנט, מצטרפים ללימודי בניית אתרים בוורדפרס וזאת כדי להשתלב במהירות בתחום.

מדוע דווקא וורדפרס?

בעבר היה נהוג לבנות אתרים בתכנות מלא. כלומר אנשים שאינם יודעים שפות תכנות היו שוכרים מתכנת, משלמים לו הון כדי שיפתח להם את האתר ותשלום נוסף לכל תיקון או תוספת. לאורך השנים האחרונות ניתן לראות כי רוב מוחלט מהאתרים המפותחים כיום בעולם נבנים באמצעות מערכת וורדפרס.

מערכת וורדפרס היא פלטפורמה נוחה לבניית אתרים, ללא צורך בידע בשפות תכנות. כל אחד יכול ללמוד יחסית בקלות כיצד לבנות אתר וורדפרס, כולל הלבשת תבניות שונות על האתר עם עיצובים מוכנים. ניתן לשחק עם התפריטים, כפתורי שיתוף, עמודים, מאמרים, תמונות וקבצי מדיה. המערכת משמשת לבניית אתרים, דפי נחיתה ועוד.

יתרונות מערכת וורדפרס:

  • מערכת חינמית לכולם. אין צורך לשלם הון למתכנת. גם אם משלמים לחברה בעבור בניה ועיצוב האתר, המחירים עדיין נמוכים בהרבה מאלה של פעם.
  • ניתן לבצע שינויים לבד. לאחר לימוד קורס בניית אתרים בוורדפרס תקבלו את כל הידע לו אתם זקוקים לשימוש במערכת.
  • אתרים ידידותיים לגוגל.
  • אין צורך בלימוד שפות תכנות.
  • ניתן להתקין תוספי אבטחה לשמירה על פריצות האתר.
  • עשרות מיליוני אנשים בעולם משתמשים במערכת ולא טועים.

מה לומדים במסגרת קורס בניית אתרים בוורדפרס?

במסגרת קורס בניית אתרים בוורדפרס תלמדו מגוון רחב של נושאים המקיפים את התחום. אתם תלמדו איך לרכוש דומיין ואחסון, מבוא לניהול מערכת התוכן, כיצד להתקין את מערכת הוורדפרס, כיצד לעבוד עם ממשק הניהול C Panel, איך להתקין תבניות ופלגינים, ניהול תוכן, ניהול תפריטים, הגדרות רפוסנסיביות, התקנת תמונות, גלריות ומדיה, התאמת האתר לSEO ועוד.

לא מתאים לכל אחד:

אין ספק כי האתר אינו מתאים לכל אחד. כלומר אם אתם מחפשים תחום מתקדם שיש לו ביקוש ואתם מעוניינים לעשות כסף – הגעתם למקום הנכון. עם זאת, אתם הולכים לעבוד מול עסקים ולספק להם שירות שבסופו של דבר צריך להכניס להם כסף או תועלת כנגד ההשקעה הכספית שלהם. על כן עליכם לדעת שאתם נכנסים לתחום עם אחראיות, אך גם יצירתי, מהנה ומאתגר.

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 8

תגובות