> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

קידום ושיווק העסק באמצעות סרטון תדמית

מוכרים תכשיטים, ביגוד ואקססוריז באונליין? אולי בכלל ציוד רפואי או ציוד טכנולוגי? ככה או ככה, וגם אם אתם מספקים שירותים אונליין, תצטרכו כנראה לקדם את העסק ולשווקו. וכשמשווקים עסק באונליין בימינו, חשוב להשתמש גם באמצעים ועזרים ויזואליים. למשל, סרטי תדמית.

לא צריך להיות גאון הדור בכדי להבין דבר אחד פשוט: התחרותיות העסקית קיימת כיום בכל תחום כמעט. בין אם אתם מוכרים מוצרים, או שמא מספקים שירותים אינטרנטיים ושירותים אחרים, אתם תצטרכו לשווק את העסק. מדוע? מכיוון שהמתחרים שלכם לא נחים לרגע מבחינה שיווקית. ובפועל, זה אומר שגם לכם אסור לדרוך במקום. אם כך, כיצד נשווק עסק ב-2021 מבלי לפשוט את הרגל?

שיווק וקידום באמצעות סרטוני תדמית

באמצעות שיווק אינטרנטי אפשר לגרום לעסק להמריא, אבל אין ספק שצריך לדעת היכן להשים את הדגש כנון. בין היתר, תוכלו לשים את הדגש למשל על סרטוני תדמית. סרטון תדמית יאפשר לכם להעביר את המסר השיווקי שלכם בצורה מדויקת ביותר.

תוכלו לנקוט במגוון אמצעים ושיטות בכדי ליצור סרטון תדמית איכותי. למשל, תוכלו להשתמש בסרטוני אינפו-גרפיקה, בסרטוני גיפים משעשעים, בסרטונים קצרים, סרטוני עלילה, סרטוני קומיקס בהתאמה אישית ועוד. כך או כך, יהיה חשוב לשמור על עצמכם בתודעת קהלי היעד שלכם.

שמירת המותג בתודעת קהלי היעד והלקוחות

יש לכם לקוחות בבית העסק? יש צורך תמידי לדעת כיצד לשמר את הלקוחות האלו ולספק להם מידע רציף לגביכם. יהיה חשוב לא להרפות מהשיווק, אבל גם לא ללחוץ יותר מדי. אחת הדרכים לעשות זאת היא, הדרך של שליחת סרטון תדמית וסרטוני שיווק בתפוצות ללקוחות. במילים אחרות, יצירת ניוזלטר שמלווה בסרטון איכותי.

ניוזלטר עם סרטון למשיכת קהלי יעד

בין אם אתם מעוניינים למשוך קהלי יעד חדשים, א שמא מעוניינים למשוך לקוחות חוזרים, ניוזלטר זה פתרון לא רע בכלל. תוכלו ליצור ניוזלטר הלווה במשהו כמו סרטון תדמית כמובן, אבל אפשר גם ליצור סרטונים מסוגים אחרים. למשל, אם אתם מתכננים לחדור לשוק עם מוצר מסוים, תוכלו לייצר סרטון הכנת "שבירת השוק" עם המוצר החדש שלכם.

אם אתם לא בטוחים בסוג הסרטון שכדאי להשתמש, חשוב לקבל סיוע מקצועי. במקרה זה, תוכלו לקבל סיוע מחברות בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום, שיווק ועוד. ועל הדרך, כדאי גם לקבל מספר הצעות מחיר מחברות שונות. כך תוכלו להשוות בין תוכניות העבודה. במקביל, יהיה גם חשוב לבחון את תיק העבודות של החברה שיוצרת עבורכם את הסרטון.

לבחור בחברה הנכונה ליצירת סרטון תדמית

חוק אצבע הוא, שאת החברה בוחרים נכון כדי לייצר קו פרסומי אחיד. אם למשל תרצו ליצור בעזרת החברה מספר סרטונים בהמשכים, יהיה נחמד אם הסרטונים האלו יופיעו עם מוטיב חוזר כלשהוא שמייחד אתכם בתור בית העסק. 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות