> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

שלבים לבניית אתר אינטרנט

שלבים לבניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט הינו מצרך חיוני ואבן יסוד בכל מהלך שיווקי, אקט פירסומי, פיתוח עסק, העברת מסר, ולמעשה חלק בלתי נפרד כמעט מכל דבר. אם כן, הצורך בבניית אתר אינטרנט הינו ברור - הרי את/ה כאן, אבל איך עושים את זה? בניית אתר הינו תהליך מורכב, אך עבורכם זה יהיה מאוד פשוט- כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, משם אנו ניקח את המושכות.

 

בניית אתר אינטרנט מתחילה בתכנון נכון וקפדני של הרעיון, הקונספט. כשמדובר בתכנון הרעיון, אין הדבר מסתכם בפן המיתוגי שלו בלבד, אלא גם על על הבנייה הטכנית של האתר, שלבי המודל שיבואו בהמשך, ממשק ונוחות המשתמש (UI), וזה רק קצה הקרחון.

 

אנו ב WEBID - בנייה ועיצוב אתרים דואגים לבצע בניית אתרי אינטרנט בדיוק בהתאם לצרכי הלקוח, תוך ליווי צמוד לאורך כל הדרך. שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום בניית אתרי אינטרנט, ומבצעים בניית אתרי אינטרנט מותאמים לגוגל וע"פ התקנים העולמיים של W3C. אז על מנת להשאיר את זה פשוט, להלן "בריף" מתומצת, על שלבי תהליך בניית אתרי אינטרנט :

 

1. אפיון ותכנון אתר

שלב האחד על אחד. קודם כל עלינו להבין את צרכי הלקוח ומה בדיוק הוא רוצה באתר האינטרנט, השלב הזה חשוב על מנת להשיג תוצאות רצויות ונכונות, ואם אפשר גם להימנע מעבודה כפולה, לטובת כל הצדדים.

 

2. קבלת חומרים

בשלב הזה ורק לפי הצורך, תתבקשו להעביר אלינו חומרים ותמונות. לרוב, בעלי האתרים נהנים לנהל את עצמם וממלאים תוכן בתום התהליך בעזרת פאנל הניהול האחורי לאתר פרי פתוחה של WEBID - בניית אתרי אינטרנט.

 

3. עיצוב אתרי אינטרנט

אצל רבים עיצוב אתרים אינו משתמשע לשתי פנים, והוא נתפס כתבנית קבועה מראש. WEBID בניית אתרי אינטרנט , מעצבת לכל אחד מלקחותיה עיצוב אתר הייחודי לו, ללא פלטפורמות מוכנות, או חומרים שהועתקו. כשאנו מבצעים עיצוב אתר, כל עיצוב אתר הוא יצירה שנוצרה בעמל רב ע"י מעצבינו המוכשרים בעלי המעוף. אנו מאמינים שלכל אתר אינטרנט נדרש ליצור את האופי הייחודי לו על מנת למתג את הקונספט הרעיוני שלו בצורה הטובה ביותר, ולהמחיש אותו בעזרת עיצוב אתר .

 

4. בניית אתרי אינטרנט וכתיבת הקוד (קידוד אתר ותכנות)

אנחנו לא מתביישים לומר שאנו טובים במה שאנחנו עושים. קידוד אתר מתאפיין בנסיון הרב ובחשיבה הייחודית שמתחילה מהשלב הראשון של קונספט האתר, ועד לשלבים הטכניים. כשאנו מקודדים עיצוב אתר  על מנת שיהפוך לאתר אינטרנט, אנו מסתכלים עליו כעל שכבות, בדיוק כפי שנולד לראשונה במוחו של המעצב. בשלב קידוד אתר  אנו דואגים שהקוד יהיה "בריא" למנועי החיפוש, ויעמוד בתקניים הרשמיים העולמיים לבניית אתרי אינטרנט וללא התפשרות בנושא כלל.

 

5. אחסון אתרים אינטרנט ודומיין

לאחר סיום בניית אתר מקצועי, תיקונים לפי הצורך ו"פינישים" אחרונים, הגיע הזמן להעלות את האתר לאינטרנט במתכונתו הקבועה. אנו מציעים את שירותי האחסון או שרת וירטואלי -GNS המתקדמים שלנו בחוות השרתים, הנמצאים בסביבה מאובטחת ושומרים על זמן אוויר גבוה במיוחד תוך מהירות גלישה באתר. בנוסף, נשמח לרכוש עבורכם דומיין (שם מתחם) שישמש ככתובת לאתרכם החדש.

 

6. פתיחת אתר האינטרנט שלך וחשיפה לגולשים!

 
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 25

תגובות  • בן בן דוד בן בן דוד
   יום שבת 23 במרס 2013
   מנסיוני חברת לבניית אתרי אינטרנט מספקים הכל את העיצוב בניית אתר אחסון וכל זה... בכל מקום זה תלוי יש כאלה שמחייבים אותך להתאחסן אצלם כי בעצם הם לא מביאים לך את האתר וכ\'ו מקווה שעזרתי בן
  • טל טל
   יום שני 18 במרס 2013
   אהבתי את הפירוט המעמיק על שלבי תהליך בניית אתר אינטרנט, האם הכל נעשה על ידי אותה חברה או שמא עליי לעבור מספר חברות שכל אחת עושה, עיצוב , בניית אתר, אחסון וכן הלאה?