> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתרי תדמית לעסקים

בניית אתרי תדמית לעסקים,

 

למה כל העסקים חייבים אתרי תדמית?

כיום בשנת 2013 אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים, שירות בניית אתרי תדמית נועד בעבור עסקים אשר רוצים להיחשף בפני קהל נוסף, הקהל הגדול שקיים כיום והוא נמצא באינטרנט.

לכל איש יש אינטרנט בבית ומבלה לפחות מספר פעמים בגלישה באינטרנט מידי יום, אם זה גלישה בפייסבוק או חיפוש אחר שירות או מוצר באינטרנט.

כאשר בתור גולש אתה מוצא עסקים ורואה כיצד הם מתפרסמים באינטרנט ולכן המודעות לאינטרנט גדלה ועסקים רבים רוצים להצטרף גם הם לאינטרנט ולהשתווק באמצעות האינטרנט גם הם.

בתנופה הורגשה לקראת שנת 2012 שהמודעות לאינטרנט עלתה והמון עסקים פונים לחברות בניית אתרי אינטרנט על מנת לקבל הצעות מחיר ושירות לבניית אתרי תדמית.

המחיר לבניית אתר תדמית הוא אינו מחיר גרנדיוזי ומשתלם לכל לקוח עסקי הם מחזירים את ההשקעה בשנה הראשונה ומתחילים להרוויח כבר מאתר האינטרנט שלהם לקוחות חדשים, שירות ומוצרים שהם מוכרים.

 

שירות בניית אתר תדמית כיצד הוא עובד?

בניית אתר תדמית מתבצע על פי קרטריונים מאוד ברורים וסטנדרטים גבוהים לכל עסק.

כל לקוח עסקי מקבל עיצוב ממותג על פי הלוגו של החברה שלו, הנישה העסקית שלו ותיאור העסק שלו, יחד עם צוות מומחי נוחות המשתמש ומעצבי החברה מתחילים לעצב ללקוח עיצוב מקורי וייחודי.

כל עיצוב מתחילה מ-0 ומעוצב על פי הקרטריונים שנקבעו על ידי המומחים לכך, זהו החלק החשוב ביותר באתר ומראה לגולש את הויזואליות של כל האתר.

לאחר מכך אתר התדמית עובר לצוות התיכנות שם ממירים אותו לאתר אינטרנט, ובכך מסיימים את התהליך בניית אתר תדמית.

 

שיווק אתר תדמית וקידום אתרי אינטרנט

בחברת WEBID אנו דואגים לכך שאתרי האינטרנט והתדמית שאנו מפתחים יהיו תקינים לגוגל וקריאים למנועי החיפוש,

על מנת שכל לקוח עסקי או פרטי שירצה להשתמש בשירות קידום אתרי אינטרנט בחברתנו או בכל חברה חיצונית אחרת יוכל לעשות זאת ללא תוספת תשלום.

שירות בניית אתרי אינטרנט מותאם לגוגל הוא מובן מאליו אצלנו ואנו דואגים להצמד למדד, כמו כן על מנת שאתר אינטרנט יהיה קריא כנ"ל גם אתר תדמית, אנו מתאימים אותו לתקן הבינלאומי של W3C, דואגים לתמיכה בכל הדפדפנים המובילים ומתאימים אותו לכל רזולוצית מסך קיימית.

בניית אתר תדמית בצורה חכמה זו תספק לך אתר תדמית מוצלח שיעמוד בסטנדרטים ובטכנולוגיות לשנים הבאות, ללא צורך שינוי דרסטי או אחר.

HTML5 וCSS3 הם הכלים החדשניים ביותר שקיימים לבניית אתר תדמית ואנו משתמשים בהם על מנת לבנות אתרי תדמית ואתרי אינטרנט בחברתנו, בכך אנו נצמדים למדד הטכנולוגיה.

 

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 8

תגובות  • עירן עירן
   יום שישי 22 במרס 2013
   מסכים עם העמדה שלך לגבי אתר תדמית, אבל לדעתי היה ניתן להרחיב יותר במאמר על החשיבות שלו... יש עוד הרבה דברים שניתן לזקוף לזכותו
  • מנחם שנטלור מנחם שנטלור
   יום שבת 16 במרס 2013
   בהחלט עוזר להבין עד כמה שימושי אתר תדמיתי, בניית אתר תדמית חובה בכל עסק לשיווק ומידע של כל עסק! מאמר מעולה - תודה.