> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

השקעה בבניית אתרי תדמית

למה להשקיע בבניית אתר תדמית?

 

כיום, שוק התקשורת רווי בפרסומות ומקיף אותנו מכל כיוון: בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונים ובאינטרנט.

לא לכל בעל עסק עצמאי יש את האופציה לשלם סכומים שנדרשים בכדי להופיע בטלוויזיה, ולא מדובר רק בכסף.

 

מה זאת אומרת לא מדובר רק בכסף?

 

האינטרנט הוא אחד הכלים החזקים ביותר לפרסום ולשיווק העסק העצמאי- בעזרת בניית אתר תדמית אתה כבעל עסק יכול לפרסם את העסק שלך בקלות, ולהגדיל את מספר לקוחותיך.

 

איך זה עובד?

 

פשוט מאוד, אנשים רבים אשר מחפשים שירותים שונים נעזרים באינטרנט בכדי לקבל מידע עבור בקשתם- אתה כבעל עסק עצמאי שואף להיות בראש הרשימה ולשכנע את לקוחותיך למה כדי להם לתת את האמון בך. כאן נכנס העניין של בניית אתר תדמית, כשמו כן הוא – הוא בונה את תדמיתך! בניית אתר תדמית נבנה על פי צרכייך ומותאם לבקשותייך, מטרתו של אתר תדמית הוא להציג את בית העסק, את יתרונותיו, את שירותיו ולתת תמונה יותר מפורטת עבור העסק שלך.

 

מה יוצא לך מזה?

 

המון! פרסום באינטרנט הוא אחד הכלים היחדים למדידת הצלחת הפרסום וניתן לשלוט בהצלחתו שקלות, לא כמו בפרסומת בעיתון לדוגמא, בבניית אתרי תדמית יש דגש על קידום העסק שלך, פנייה ללקוחות אשר מחפשים ספציפית את השירותים אשר אתה מציע- וכל זה במחיר שפוי. מה שחשוב הוא שהאתר נשאר לאורך זמן בלתי מוגבל, הוא אינו נזרק לפח כמו עיתון, ואינו עובר תוך 20 שניות כמו בטלויזיה. ההוצאה עבור בניית אתר תדמית היא סבירה לחלוטין בעוד שהכיסוי עבור ההוצאה יכול להגיע אפילו מלקוח אחד בלבד אשר ביקר באתר התדמית ומצא בך כעסק הטוב ביותר לעבוד איתו.

 

מהפך!

 

כבעל עסק פרטי ואדם עם ראש עסקי, עלייך לדעת לעלות על ההצעות המשתלמות ביותר והחמות ביותר בשוק  אשר יועילו לך ויקפיצו את העסק שלך כמה דרגות מעל כולם- הכלי העיקרי לכך הוא בניית אתר אינטרנט- או יותר נכון בניית אתר תדמית!

 

מה כולל בניית אתר תדמיתי?

 

בניית אתר תדמית כולל בתוכו את כל מה שעסק זקוק לו על מנת להתפרסם: מיתוג עסקי, מאמרים בנושא העסק, תמונות, סרטונים, דירוגים והמלצות, שאלות ותשובות פינה להשארת פרטי לקוח, פרסום פרטי העסק :כתובת, טלפון ועוד המון הצעות ייחודיות שיתאימו לבקשותייך.

כל הדברים האלו הם ייחודיים לבניית אתרי תדמית ואינם מוצגים בכזאת יסודיות ובמחיר כל כך סביר בערוצי התקשורת האחרים.

חברת WEBID   אשר מתמחה בנושא, מזמינה אותך להתרשם ממגוון רחב של מאמרים ואתרי תדמית שנבנו על ידי עובדיה המקצועיים. לחברה ידע רחב בקריאת צרכי השוק והיא מספקת שירותים נוספים ללקוחותיה: קידום אתרי אינטרנט, בניית דפי נחיתה , בניית חנויות וירטואליות, עיצוב ומיתוג אתרי אינטרנט, ובניית אתרי אינטרנט המותאמים לmobile.    

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 8

תגובות