> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

למה העסק שלי צריך אתר תדמית

 

בניית אתר תדמית עבור העסק שלך!
 
למה העסק שלי צריך אתר תדמית ? בשאלה הזאת אנו נתקלים מדי יום .
בשנות ה90, היינו צריכים לשכנע בעלי עסקים וחברות להשתמש בשירות  בניית אתרי תדמית לעסקים , 
על מנת להיכנס לעולם האינטרנט  "העולם החדש" .
כיום זה כבר שונה, הרי לכל חברה עסק יש אתר תדמית למי אין? בעידן שהכול טכנולוגיה מתקדמת, סמארטפון , טאבלאט , מחשבים ואינטרנט אתר אינטרנט הוא דבר אידאלי ואם אתה לא נמצא שם אתה לא קיים!
 
אז מאיפה הגיע המהפך, איך זה שלכל עסק חברה , יש אתר תדמית ?
משנות ה2000 - האינטרנט נכנס לחיים האישיים של כל אחד ואחד, מאז הרשת החברתית אין איש שאין בביתו אינטרנט, כיום האינטרנט משמש כדרך שיווקית המומלצת והמשתלמת ביותר .
במנוע החיפוש של גוגל משתמשים ב 80%  מהגולשים אשר עורכים חיפושים אחר אתרי אינטרנט , מתוך ה80% ישנה נישה גדולה מאוד ששייכת לתחום בו עוסק אתר תדמית שלך ולסוג העסק שלך, אז איך זה שלא יהיה לכל חברה אתר תדמית ? 
בניית אתר תדמית זה מפתח להצלחה וכלי שיווקי חזק ,
כיום האינטרנט מספק שיווק טוב יותר ומשתלם יותר מהדרכי השיווק של שנות ה-90,( עיתון , רדיו , טלויזיה , שלטי חוצות ),
בנוסף לכך שהאינטרנט הנו כלי שיווק מדדי יותר ומדוייק הרבה יותר , אפשר מאפשר לך לבחור את קהל היעד עבור אתר תדמית , את הכניסות ל אתר תדמית , ואת כמות ההוצאות לעומת כמות ההכנסות שזרמו דרך אתר תדמית זה.
 
• חשיפה ללקוחות חדשים דרך אתר תדמית.
• עזרה ללקוחות אופציונלים שמחפשים עוד מידע דרך אתר תדמית.
• בניית אתר תדמית משלך , מבסס את תדמית העסק  שלך בשוק ואת הנישה העסקית שלך.
• בניית אתר תדמית תפתח את העסק שלך 24 שעות ביממה ,7 ימים בשבוע ושבתות וחגים.
• בניית אתר תדמית משדר תחושת אמינות ,יושרה ללקוח כלפי החברה.
 
לפני בניית אתר תדמית , מה עליי לעשות ?
ראשית, עלייך לבחור למה ישמש אתר תדמית זה , האם אתר תדמית ישמש אותך ככרטיס ביקור לעסק?
האם בניית אתר תדמית הנו כלי שיווקי לעסקך להבאת לקוחות חדשים? האם אתר תדמית ישמש את הלקוחות הקיימים שלך ואתרך יפרסם עזרים, מידע רחב על עסקך והסברים על השירות שהעסק שלך מספק.
 
כאשר תבחר למה ישמש אתר תדמיתי זה תדע מהו הצעד הבא שעלייך לעשות, במידה ובחרת ב בניית אתר תדמית שישמש אותך ככרטיס ביקור של עסקך , עלייך לבצע בניית אתר תדמיתי , לתחזק אותו , לעדכן אותו ולשווק אותו.
 
במידה ובחירתך היא להביא לקוחות חדשים לעסק שלך דרך אתר תדמית , עלייך לדאוג לקמפיינים שיווקים, פרסומות , קידום אורגני , קידום ממומן על מנת לפתח את אתר תדמית זה ולהגדיל את קהל היעד שמגיע אל אתר תדמית של העסק שלך!
אם הנך רוצה שאתר תדמית זה ישמש את לקוחותייך הקיימים, למתן הסברים ומידע נוסף של העסק, יש לדאוג ולתחזק בצורה שוטפת , בניית אתר תדמית מעודכן ובעל מידע רחב יספק ללקוחתיך מענה ומידע באופן שותף.
אם אתה רוצה לרכוש את שירות בניית אתרי תדמית על מנת לאסוף לקוחות חדשים או לבצע בניית אתר תדמית על מנת לשמות על הקיימים או לחלופין בניית  אתר תדמית למיתוג העסק שלך בשוק נישה העסקית שלך, כל אלו אינם פוסלים אחד את השני ועלייך להתמקד בכל האפשרויות על מנת להקים אתר תדמית גדול, מושקע ובעל יכולת להבאת לקוחות חדשים, עלייך להשקיע ב אתר תדמית את מירב המאמצים ב עיצוב אתר וב קידוד אתר,  ולמתג אותו כחלק בלתי נפרד מהעסק שלך.
 
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 4

תגובות    • תומר תומר
      יום שני 18 במרס 2013
      אהבתי את המאמר אשר עוזר להבין מדוע עסק צריך את שירות בניית אתר תדמית, בהחלט מצדיק מה שנאמר כאן ואני בטוח שזה ילך ויתגבר עם השנים - עסק צריך אתר תדמיתי.