> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

אחסון אתר במקום בטוח

אחסון אתרים – הבית הבטוח של האתר שלכם

אתר טוב ככל שיהיה חייב להיות מאוחסן במקום ששם יהיה מוגן מזה ומצד שני יאפשר העלאתו במהירות וגלישה חלקה בו.

אי אפשר להפריז בחשיבות השרת שבו מאוחסן האתר. לחוסנו ולאמינותו יש חלק מכריע ביכולת להפיקו למצות מהאתר את מלוא הפוטנציאל הגלום בו. לכל אחד ואחת מכם יש מבחר אפשרויות רב לאחסון אתרי אינטרנט. אף שחברות שונות המספקות  שירות אחסון אתרים יעמידו לרשותכם את כל המידע החיוני והרלוונטי, את ההחלטה הסופית אתם תקבלו.

בחירת השרת נובעת בין השאר מגודל האתר ומריבוי או ממיעוט הממשקים והמשתמשים. שרת וירטואלי עשוי להספיק לאתר קטן- ביחס בעוד אחסון אתר של חברה גדולה ודינאמית יחייב שרת חזק יותר. חשוב לציין כי גם שירותי אחסון אתרים לינוקס וגם אתרים windows מספקים כיום פלטפורמות נגישות וזמינות  ובעיקר איכותיות לתוכנות הפעלה שונות. על מנת להתוודע אל ההבדלים בין שני הסוגים אתם מוזמנים לפנות אל החברה לקבלת מידע.

חשיבות הייעוץ המקצועי

הואיל ואתר של חברה מהווה מאגר מידע חשוב וחיוני כמו גם תעודת הזהות העסקית וחלון הראווה, חשוב שהוא יישמר במקום בטוח ומאובטח ובעיקר- שניתן יהיה להעלותו במהירות. זמן הוא מרכיב קריטי, ככל הידוע, וגולש לא ימתין זמן ממושך עד להעלאת האתר אלא יעבור לאתר אחר. זכרו- אתם מתחרים על תשומת לב, על נגישות, על מהירות.

מרכיב הנגישות והזמינות הופך את מקום אחסון האתר לחשוב ולמהותי ביותר, לכן אחסון האתר בשרת המצוי בישראל מקנה לכם יתרון שלא יסולא בפז ( אבל בהחלט ייאמד בכסף...) כל הממשק והתמיכה הם בעברית, מה שחשוב במיוחד לאתרי מסחר מקוונים.  למי מכם שמתעניינים באפשרויות אחסון אתרים כדאי לדעת כי חברות המציעות שירות אחסון מעניקות כיום ללקוחות גלישה ותפעול במהירות גבוהה ביותר הודות לשרת vps שמחולק ומפוצל לשרתים אחדים, כך שאם שרת מסוים עמוס – שרת אחר עושה את העבודה עבורכם.

על מנת ליהנות מהאחסון האפקטיבי ביותר חשוב לוודא כי חברת האחסון מסוגלת להקצות ולייחד לכם את המשאבים השונים שאתם זקוקים לצורך האחסון לרכות שטח דיסק גדול מספיק, זיכרון בנפח גדול מספיק ועוד.

 
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות