> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט

 

המודעות לאינטרנט גדלה החל מהרשת החברתית פייסבוק והתגברה עם השנים,

כל אחד כיום יש "עמוד באינטרנט" באמצעות פייסבוק ובעצם נותן מקום לאנשים להכניס את החיים הפרטיים שלהם על גבי עמוד באינטרנט ובכך להיחשף לאינטרנט בצורה כזו, המבוגרים יותר שלא היו באינטרנט מעולם כיום משתמשים בפייסבוק אם זה דרך הנייד או דרך המחשב בבית, הילדים הקטנים יותר שטרם נכנסו לעולם האינטרנטי החלו להיכנס מגיל צעיר יותר, הרשת החברתית השפיעה על הגישה של האנשים כלפי האינטרנט ובכך גרמה למודעות גדולה יותר בקרב המבוגרים והצעירים יותר, עקב זאת אנשים מתחילים להתעניין בדברים נוספים באינטרנט ובראש ובראשונה בגוגל.

 

כאשר מבוגרים נכנסים לעולם האינטרנטי והם בעלי עסקים, מן הסתם שיחפצו גם הם באתר אינטרנט ולכן הם פונים לחברות בניית אתרי אינטרנט, אכן ניתן להעיד על עלייה ניקרית בשירות בניית אתרי אינטרנט ועמו עלייה חדה של חברות לבניית אתרי אינטרנט בשוק, עם הביקוש גדלו גם החברות העוסקות בתחום האינטרנט.

 

לאחר שעסק רכש אתר אינטרנט הוא רוצה שיווק וקידום, כולם רוצים להופיע בגוגל במילת החיפוש שלהן ומכאן צמח לו השירות קידום אתרי אינטרנט אשר מוביל כיום בשוק האינטרנטי וכמעט כל חברה לבניית אתרי אינטרנט מספקת את שירות קידום האתרים לעסקים וללקוחותיה הפרטיים.

 

בניית אתר אינטרנט, איך עושים זאת נכון?

בניית אתר אינטרנט אשר נבנה בצורה נכונה ומקצועית נבנה על פי הפרמטרים של איגוד האינטרנט העולמי W3C, מותאם לכלל הדפדפנים, נבנה בצורה דינאמית אשר תתאים לכלל הרזולוציות ותיתמך בכל מסך מחשב, מהרחב ביותר ועד הקטן ביותר.

השלבים לבניית אתר אינטרנט בצורה מקצועית הם:

אפיון אתר אינטרנט   >> עיצוב אתר אינטרנט >> קידוד אתר אינטרנט >> תכנות והלבשת מערכת >>  בדיקת QA מקצועית >>  העלאה על גבי שרת >> חיבור דומיין והשקת האתר באינטרנט.

 

בניית אתר אינטרנט מותאם למובייל,

מחקרים מראים כי כמעט מרבית המשתמשים בסמארטפון, משתמשים באינטרנט שלו לגלישה ברשת, אם זאת אנשים התחילו לדרוש אתרי אינטרנט מותאמים למובייל, בנוסף לאתרי אינטרנט אשר נוחים לגלישה דרך הנייד. באתר מותאם למובייל המאפיינים המרכזיים של אתר האינטרנט יופיעו בצורה גדולה וברורה.

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 17

תגובות