> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט

אחד הדברים הפופולאריים שאנו עושים ברשת כיום הוא חיפוש בעלי מקצוע. מי לא מכיר את הרגע בו אתם צריכים פתאום שרברב, נגר, שיפוצניק, מתקן תריסים ומה לא?

בואו נביט על הנושא לרגע מזווית בניית אתר אינטרנט. זו היא הסתכלות מהכיוון השני, כלומר מהזווית של בעל העסק, בעל המקצוע, ולא שלנו כלקוחות. בניית אתר אינטרנט הפך להיות האלמנט המרכזי והעיקרי לכל בעל עסק הרוצה לקדם את עסקיו ו/או להגדיל את מכירותיו.

אם כך, מדוע דווקא בניית אתר אינטרנט? ובכן, אם הדרך לחיפוש בעלי עסקים היא כמעט כולה בעצם דרך האינטרנט, וזה בעצם מה שאנחנו עושים כלקוחות, הרי שבניית אתר אינטרנט לעסק היא חובה של ממש. על בעל העסק להיות מודע לכך ולדאוג שיהיה לו אתר באינטרנט.

מטרת האתר

בניית אתר אינטרנט לבעל עסק אינה רק בנייה לשם הרעיון של "יש לי אתר אינטרנט לעסק" ובכך מעין "לצאת ידי חובה". בניית אתר אינטרנט צריכה להיות בנייה באוריינטציה שיווקית עבור בעל העסק. על האתר של בעל העסק להיות  מעוצב כהלכה. בבניית אתר אינטרנט צריך ליצור אתר מושך את העין, לא כבד מידי, לא צפוף מידי, לשכנע ולמשוך את הלקוח להישאר באתר לגלוש בתוכו. בניית אתר אינטרנט נכונה צריכה להיות מוכוונת לקוח לחלוטין וככלל, ככל שהלקוח ישהה באתר יותר זמן ויהנה ממנו בעל העסק ירוויח בסופו של דבר גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. בבניית אתר אינטרנט הרעיון והמטרה הן אחת והיא: למכור למכור למכור!

החשיבות לעסק

דבר ראשון שיש לבצע בבניית אתר אינטרנט הוא תאום צפיות  מול בעל העסק. יש לברר מולו את המסר שהוא רוצה להעביר באתר המיועד ומה בסופו של דבר הוא רוצה למכור. לדוגמה, למכור מוצר או שרות. בבניית אתר אינטרנט יש להתייחס לנקודה זו שכן היא תשפיע על העיצוב ,תכנון הניווט בתוך האתר ועל מערכת ניהול התוכן שתיבנה עבורו והיא חלק בלתי נפרד בבניית אתר אינטרנט לעסק.

תהליך הבנייה

בניית אתר אינטרנט היא עניין מורכב. למעשה מעורבים בו מספר תהליכי בנייה  ומספר אלמנטי תוכנה (מודולים), כמו כן, ובהתאמה די צמודה מעורבים גם מספר בעלי מקצוע בתחום האינטרנט.

בבניית אתר אינטרנט יש צורך בשלב הנקרא עיצוב אתר אינטרנט. משמעותו היא כיצד ייראה האתר ((UI ומה תהייה חווית המשתמש (UX). בנוסף יש לבצע את קידוד האתר בהתבסס על עיצובו.

בבניית אתר אינטרנט יש צורך לפתח את קוד האתר וזאת באמצעות כלי פיתוח בתחום האינטרנט, חלקם מסחריים וחלקם בקוד חופשי דוגמת PHP.

בבניית אתר אינטרנט יש צורך בבניית מערכת לניהול תוכן, שם יוכל בעל העסק, שהוא הלקוח של חברת בניית אתרי אינטרנט, לעדכן את התכנים הדינאמיים של האתר שנבנה עבורו.

בבניית אתר אינטרנט יש לדאוג לשרתי אחסון עבור קוד האתר והנתונים שלו.

 

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 191

תגובות