> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתר אינטרנט לכל דבר

בניית אתר אינטרנט

 

החל משנות ה-90 המאוחרות ועד היום, השימוש באינטרנט הפך להיות תופעה נרחבת. בעזרת האינטרנט אנשים מחפשים שירותים שונים, מתעדכנים בחדשות, מרחיבים את הידע ואפילו משתפים בחייהם האישיים בעזרת בלוגים ואתרי שיתוף חברתיים.

החשיפה באינטרנט היא מאוד גדולה ולכן בעלי עסקים מבקשים פעמים רבות שירות של בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט. בניית ועיצוב אתר אינטרנט לעסק מכניס את העסק לעולם שלם של פרשום, שיווק וקידום בכל רחבי הארץ והעולם.

 

מאז הופעת הרשתות החברתיות אנשים רבים בכל הגילאים מתעניינים בבניית אתרי תדמית ואינטרנט שונים, ומבוגרים רבים אף עושים בו שימוש נרחב בכדי לחפש שירותים שונים של עסקים. 

אנו בחברת webid  מבינים את הכוח שיש בבניית אתר אינטרנט, ומעמידים בפני לקוחות עסקיים מגוון רחב של שירותים אשר ימנף אותם ויעלה את ערכם בשוק.

 

מטרת בניית אתר אינטרנט לעסקים היא בראש ובראשונה בכדי להציג את השירותים אשר העסק מציע, השארת פרטים ליצירת קשר וכתיבת האג'נדה של העסק כעסק מוביל. עיצוב וקידום אתר אינטרנט מקדמים את העסק עוד מספר צעדים קדימה, כלומר עיצוב אתר אינטרנט בעצם ממתג את העסק וגורם לו להיאות הכי טוב ומקצועי שאפשר בפני מבקש השירות.

 

כאשר אדם מסויים מחפש שירות של עסק, בדרך כלל הוא נכנס לאתר של google וכותב בו את מילות המפתח כמו לדוגמא:  "בניית אתר אינטרנט". ואז על פי סדר אותו אדם מתחיל להיכנס ולבחון את האתר שנפתח לפניו. כאן נכנס העניין של קידום אתרים: קידום אתרים בעצם גורם לעסק שלך להיות במקום הראשון בתוצאות החיפוש, כך שאם אדם מסוים מחפש את שירותי העסק שהינך מציע- הוא ייכנס אל אתרך בהתחלה, לפני כל אתר אחר, זהו יתרון גדול מאוד כי אם נעשתה עבודה טובה בעיצוב האתר- סביר להניח שהלקוח ממש באותם רגעים יתקשר אלייך.

 

 

מהו התהליך הנכון לבניית אתרי אינטרנט?

 

לנו בחברת webid  יש ניסיון רב בבניה ועיצוב אתרי אינטרנט. אנו עובדים על פי הפרמטרים של איגוד האינטרנט העולמי w3c אשר מותאם לכלל הדפדפנים שנמצאים כיום בשימוש ברחבי העולם. האתר מותאם לכל הרזולוציות ונתמך בכל אמצעי תקשורת המחובר לרשת (מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, סמארטפונים וכדומה)

 

אנו בחברת webid  מציעים בנוסף לכל גם שירות של בניית אתר אינטרנט מותאם למובייל. מניסיוננו הרב, אנו יודעים כי השימוש בסמארטפון לחיפוש שירותים הוא נפוץ וזמין מאוד, לכן חשוב מאוד בעת בניית אתר האינטרנט להתאים אותו לגלישה באתר מובייל. בניית אתר שמותאם למובייל מתחשב במסך הקטן שבדרך כלל משמש את הגולש ולכן מדגיש את השירותים המרכזיים שאותו אתר מציע, המידע הרלוונטי מופיע בצורה ברורה יותר והממשק נוח יותר לשימוש.

 

השקעה משתלמת

 

על פי תגובות של רוב הלקוחות ההוצאה הכספית עבור בנייה ועיצוב אתר אינטרנט מחזירה את עצמה במהרה עקב ריבוי פניות של לקוחות וריבוי בקשות לנתינת שירותים של העסק שלך.  

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 17

תגובות