> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

המערכת שתנהל לך את העסק

מה אם היינו אומרים לכם שישנה מערכת שיכולה לנהל את הלקוחות שלכם עבורכם? ומה אם היינו מוסיפים לאמרה הזו שהמערכת הזו תהייה בשליטה המלאה שלכם מכל מקום ובכל זמן? ומה אם היינו מוסיפים גם את העובדה שהערכת הזו יכולה להתממשק עם האתר החדש שלכם? מבלי להכיר אתכם אנחנו יכולים לנחש שהייתם רוצים לשמוע עוד ולכן, בשורות הבאות אנחנו נספר לכם מעט על מערכת ניהול לקוחות, נגדיר מהי ונחלוק אתכם כיצד גם אתם יכולים להיות הבעלים הגאים של מערכת מסוג זה אותו תשלבו במהלך בניית האתר וכמובן נרחיב על כיצד תוכלו להגדיר ולאפיין את המערכת.

 

בונים אתר – בונים מערכת

 

כאשר בעל עסק עומד לבנות אתר, הוא צריך לחשוב על כל האלמנטים שירצה שיוטמעו באתר, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באתר שעתיד למכור מוצרים או לנהל מנויים, משמע מערכת ניהול לקוחות העוקבת באופן אוטומטי אחר פעולות הלקוחות, יעדי מכירה, זמני חידוש וכדומה. למעשה, אדם אשר לא יבצע אפיון מעמיק (ומוטב עם חברה מקצועית לבניית אתרים על מנת שהאפיון יהיה נרחב וממצה) עלול למצוא את עצמו עם אתר שלא עומד בדרישותיו וגרוע מכך בצרכיו.

 

שלב ראשון; מאפיינים את הצרכים - תהליך בניית אתר מורכב מכמה שלבים כאשר הראשן והנכון מביניהם הוא שלב האפיון. בשלב זה תכיר חברת הבנייה את צרכי ודרישות הלקוח ורק לאחר מכן תחל בבניית האתר עצמו. במסגרת שלב זה, על החברה לברר את כל דרישות הלקוח ולהקים את האתר כך שיענה על צרכיו. כאשר מדובר באתר בו יהיה הכרח ניהול לקוחות, על החברה לאפיין את צרכי הניהול ויחד להטמיע מערכת לניהול חכמה שתעזור לבעל האתר לאורך הדרך ולא תדרוש ממנו מעקבים וניהול טבלאות באופן ידני.

 

קצת על מערכת ניהול – בקצרה, מדובר במערכת שמנהלת את כל מעקבי הלקוח, שלביו, רכישותיו וכדומה. המערכת, בעזרת פלט אחד, תעניק לבעל האתר את כל פיסות המידע על הלקוח הנדרשות וגם תעקוב אחר תשלומים, מוצרים, רכישות, דרישות ואף תציע הצעות ייעול שונות כגון שדרוגים וכדומה.

 

לסיכום, בבוא אדם, ואין זה משנה באם מדובר באתר הראשון שהוא בונה או החמישי, לבנות אתר, מומלץ לשבת עם טובי המוחות בתחום שיכולה חברה לבניית אתרים להציע, לאפיין את האתר והצרכים, ולהתחיל בבנייה רק לאחר שכל אלו בוססו והוסכמו. בניית אתר ללא מחשבה מקדימה, סביר ותסתיים באתר שאינו לשביעות רצון הלקוח ולכן חשוב מאוד לבצע את תהלי האפיון מבעוד מועד.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 6

תגובות