> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

מה זה דומיין CO. והאם הוא יכול להתאים לכם

מה זה דומיין CO. והאם הוא יכול להתאים לכם?

 

בארבע השנים, מאז הופיעה בשוק סיומות הדומיינים, הפכה סיומת ה-CO. לפתרון קל, זמין ונוח, לבעלי אתרים, אשר ריבוי של האתרים בסיומות הנפוצות (ה-Com וה-Co.il) הותירה אותם עם כתובות אתר ארוכות ומסובכות להגיה ולזיכרון. האם הסיומת מתאימה לך? מה חושב על הסיומת האלגוריתם של גוגל והאם מדובר בבשורה בתחום הדומיינים?

 

סיומת CO. אוחזת במספר תכונות ויתרונות משמעותיים עבורך, כבעל אתר:

1.      CO. -  מה בעצם מסתתר מאחורי שתי האותיות שבקיצור הזה? אחד מהיתרונות הבולטים של הסיומת היא "אי הודאות" הקיימת בנוגע למשמעותן, לכן, כל בעל אתר יכול להתייחס לשתי אותיות הסיומת כקיצור המתאים לאתר שלו (Communities ,Content , Collaboration, Company ואף כקיצור ל-Communication או Connects).

 

2.      בין המאמצים את סיומת ה-CO. ניתן למצוא חברות בינלאומיות גדולות כגון Twitter, Amazon ו-Google, אשר נחשבות למעצבות מגמות ובעלות חזון, כל אחת בתחומה. בחירתן בשימוש בסיומת זו עבור אתרים רשמיים שלהן, יכולה להוות עבורך אות למגמה מתגבשת וצוברת תאוצה.

 

3.      הסיומת CO. הינה סיומת גלובלית, ולכן יכולה להתאים, תפישתית ומיתוגית, לאתרים הפונים לקהל הגולשים הבינלאומיים והישראליים, כאחד.

 

4.      אחד מהאלמנטים הנבדקים ע"י מנועי החיפוש לצורך דירוג, הינו הגלובליות של האתר. בדומה לסיומות Com,  Netו-Org, השיוך התפישתי הגלובלי של CO., מעניק לאתר "נקודות זכות" בעיני האלגוריתמים של מנועי החיפוש.

 

5.      בניגוד לסיומות ה-Com וה-Co.il, בהן נתפסו כבר כל כתובות הדומיין האטרקטיביות, בסיומת CO., עדיין ניתן למצוא מבחר של כתובות קולעות, קצרות ולא מסובכות, אשר לא תאלצנה אותך לאתגר את היצירתיות שלך בהוספת מקפים ו-Dots, לצורך קבלת כתובת מתקבלת על הדעת, שאיכשהו, לבסוף, תצליח בקירוב להתאים לאתר שלך.

 

6.      במקרה של CO., להבדיל מסיומות אחרות, לא מדובר ב"סתם" סיומת לכתובת אתר, אלא בזווית ראיה חדשה לכל נושא הסיומות ובניית האתרים. מאחורי הסיומת הקצרה, עומדת קהילה חברתית שלמה, המעניקה לחבריה סביבה תומכת ומקדמת יצירתיות, ומיועדת לאנשים שיש להם מה לומר. הקהילה, המתרכזת באתר Go.CO, מהווה מעין רשת חברתית קטנה משל עצמה, בה החברים מסייעים האחד לשני בבניה ובקידום אתריהם, חולקים ביניהם רעיונות, ובעיקר, נהנים מפעילות, אשר מטרתה היא לשנות את התפישה הרווחת, הגורסת כי ההגדרה ל "סיומת דומיין" היא מספר האותיות הסתמיות המופיעות בסוף כתובת הדומיין שלך.

 

 

לסיכום: מגמת ה-CO., אשר כבר אומצה על ידי חברות בינלאומיות גדולות, מסתמנת כרצינית, ואיננה גימיק זמני וחולף. לכן, גם אם עד כה לא היית מודע ליתרונותיה של הסיומת הקטנה, הרב-גונית והיעילה הזו, אולי הגיעה העת לבחון את הנושא בכובד ראש. יתכן שזה בדיוק הזמן עבורך לבדוק, כיצד הסיומת יכולה להועיל גם לך בקידום אתרך ומיתוגו בצורה המתאימה לצרכיך, כמו שעשתה עבור אותן חברות גדולות.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 167

תגובות