> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בנייה ועיצוב אתרים מקצועי

בנייה ועיצוב אתרים מקצועי - המרת גולש לרוכש

 

אתרי האינטרנט הולכים ומתרבים, בד בבד עם ההבנה של בעלי עסקים רבים ש"אם אני לא  שם, אני לא קיים". הפלטפורמה העוצמתית הזו משמשת במת פרסום, שיווק ומכירות פנומנלית עם אחוזי חשיפה רבים יותר מאמצעי פרסום אחרים, עם היכולת להגיע לקהל יעד ממוקד ובשורה התחתונה- להגדיל את המכירות. איך כדאי לבנות את האתר כדי להפוך את הגולש לצרכן שלכם?

 

שם המשחק: מקצועיות

 

עבור בעלי עסקים בינוניים וקטנים, האינטרנט הוא ההזדמנות העסקית של החיים שלהם. מאנונימיות מוחלטת וידיים כבולדות לפרסם את עצמם באמצעים כמו טלוויזיה או רדיו בשל העלויות הגבוהות, הם מוצאים עצמם מול האפשרות לקבל חשיפה אדירה ובעלויות שפויות. הצרכן של שנת 2013 הוא מפונק יותר, משתמש באינטרנט ככלי לחיפוש מידע, שירותים ומוצרים, וצריך רק להגיע אליו. יחד עם זאת, הצרכן הוא גם תובעני ובעל דרישות. אתר שאינו בנוי בצורה מקצועית, מושכת את העין, עם תכנים מעניינים וקל לגלישה, יבריח ממנו את אותם הצרכנים הפוטנציאלים, ממש כמו חנות מוזנחת או משרד בעל קירות מתקלפים. לצורך כך, בניית אתרים צריכה להיעשות בידי מקצוענים, שחיים, הווים ונושמים את ההוויה האינטרנטית, זאת לצד השכלה טכנולוגית רלוונטית.

 

משוואה פשוטה

 

הרעיון הוא פשוט: החלטתם להקים אתר ולעניין את הקהל במוצרים או השירותים שלכם. ברגע שהעליתם אותו לאוויר, קידמתם את האתר באמצעות קישורים ופרסומים ממומנים, הוא מתחיל לקבל חיים משלו. גולשים נכנסים, מרחרחים סביב מתעניינים ומתוודעים אליכם. סיפקתם את הסחורה? המרתם גולש לרוכש. לא סיפקתם? הוא יעזוב את האתר, לא ישוב עליו ואף לא ימליץ עליו לחברים.

זו הסיבה שבעלי אתרים רבים פונים לחברה, מומחית בבניית אתרי אינטרנט.

 

בונים, משפצים, חושפים, מוכרים

 

בניית אתרים מקצועית דורשת ידע והבנה טכנולוגית של שפת האינטרנט, תכנות, אפיון ועיצוב. נדרשת הבנה של הכלים שיש להשתמש כדי להפוך אתר לבטוח, במיוחד אם הוא מכיל מערכת סליקה, נוח לשימוש, גם על ידי בעל האתר שמעדכן בו נתונים וגם על ידי הגולש שמצפה למצוא אתר ידידותי ומהיר. גם לעיצוב יש חשיבות גדולה ביותר, ונדרשת הבנה של קהל היעד, מה מדבר אליהם ולעצב בהתאם. בניית אתרים מקצועית תגביר את הסיכויים להמרת גולש לרוכש. ועדיין, כדי שיכירו את האתר היפה והמושקע שלכם, יש צורך להביא לידיעת הגולשים את קיומו. ואת זה עושים באמצעות קידום אתרים.

 

חושבים קדימה

 

קידום אתרי אינטרנט הוא הדרך היעילה ביותר להפיץ את הבשורה בדבר קיומו של האתר. גם כאן, נדרש קידום מקצועי, על ידי בעלי מקצוע האמונים בתורת קידום אתרי אינטרנט, באמצעים שונים כמו מאמרי תוכן, קישורים ממומנים בגוגל וכדומה. מטרת קידום האתרים היא להביא את האתר שלכם לראש רשימת תוצאות מנוע החיפוש. כלומר, אם תקלידו את המילה "פרח" ויש לכם עסק הקשור לפרחים, יופיע בתוצאות מנוע החיפוש העסק שלכם, ראשון, או בין הראשונים. אתר שבנוי ומקודם מקצועית, ימשוך אליו גולשים ויסקרן אותם, ויצליח להפוך אותם מגולשים לצרכנים - זכרו שירות בנייה ועיצוב אתרים הוא רק תחילת הדרך לאתר אינטרנט מוצלח.

 

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 25

תגובות