> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

עיצוב אתרי אינטרנט לאחר שנות ה-2000

עיצוב אתרי אינטרנט

 

החל משנת 2000 בערך, החלה הטכנולוגיה לתפוס תאוצה, המאה ה-21 מאופיינת בטכנולוגיה חדישה מאוד ובהתקדמות עולם האינטרנט בפרט. האינטרנט משמש את רוב האוכלוסייה למטרות שונות- כל אתר שאנו גולשים בו נבנה על ידי חברה לבניית אתרים. אך לא כל אתר הוא בהכרח מוצלח, מעוצב ונוח לשימוש.

מכיוון שלנו בחברת webid  יש ידע נרחב בנושא עיצוב אתרי אינטרנט- אנו מודעים לחשיבות שבעיצוב אתרי תדמית ועיצוב אתרי אינטרנט. אנו יודעים שההשפעה מאוד גדולה הן על הלקוחות והם על עסקך- עסק שישקיע בעיצוב אתר אינטרנט, בקידום אתרו ובפונקציות שהוא מכיל- יזכה לפניות רבות מצד לקוחות.

 

למה?

 

פשוט מאוד, עיצוב הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הגלישה באתר, ככל שהאתר יותר אסטטי כך הגולש ישהה בו זמן רב יותר. מעבר לזה, השימוש באתר אמור להיות נוח, ברור, יעיל וקריא- כל זאת ועוד קשורים ישירות לעיצוב אתר.

אתרי אינטרנט שונים משמשים למגוון רחב של תכנים: הן חדשות, מיילים, תמונות, רשתות חברתיות, מוזיקה, פרסום, ועסקים.

מה הקשר בין עיצוב אתר אינטרנט לעסקים? התדמית!

כבעל עסק עצמאי, הדבר שהכי חשוב לך זה התדמית שלך, "כרטיס הביקור שלך". מעבר לשירותיות, ולמקצועיות עלייך לדעת כי אם עדיין לא דאגת לבניית אתר תדמית משלך- אתה אינך מממש את כל האמצעים בשביל להיות הכי מתקדם והכי מצליח בתחומך.

בניית אתר תדמית הוא מקפצה משמעותית לעסק שלך אשר ממתגת אותך וגורמת לאנשים להתעניין בשירותים שאתה מציע.

 

מה כולל שירות בניית אתר תדמית?

 

אתר תדמית כולל בתוכו את כל השירותים שאתה כעסק מצליח מציע ללקוחותיך. מעבר לזה, ישנם מאמרים בנושא בו העסק שלך עוסק, שאלות ותשובות, פינה להשארת פרטים ויצירת קשר.

כמובן, אנו בחברת webid פותחים בפניך את האופציה ללכת שלב אחד קדימה עם עיצוב ובניית אתר תדמית- והתאים אותו לmobile דבר אשר יאפשר גלישה נוחה לאנשים אשר נעזרים בסמארטפון  בכדי לחפש עסקים

השקעה כלכלית נבונה

כבעל עסק, אתה תמיד חושב על יעילות וחסכון. אך במקרה של בניית אתר תדמית- אנו מציעים לך לפנות אלינו.  לאחר שתפנה אלינו, תקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לבניית אתר תדמית. בתום העבודה וברגע שהאתר יועלה לרשת האינטרנט – תוכל להבחין כי הטלפון שלך אינו מפסיק לצלצל- דבר אשר יגרום לעסק שלך לעבוד מסביב לשעון וכך להחזיר מהר מאוד את ההוצאה  על בניית האתר ולהרוויח ה-ר-ב-ה מעבר לכך.

תחשוב עסקי, תחשוב רווחי, תדע שללא כל אתר תדמית- הסיכוי שלך להגיע למקומות גבוהים הוא נמוך. לעומת זאת לאחר שאנו נמתג אותך  בכלי התקשורת הכי חזק כיום- השמיים הם הגבול!

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 2

תגובות