> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי – הכשרה מקצועית לעבודה מהבית

 

אם יש לכם כישרון לציור, אהבה למחשבים ורצון למצוא עבודה נהדרת, מעניינת ומשתלמת (ואפילו לעבוד כעצמאי), מומלץ מאוד שתמשיכו לקרוא את המאמר הזה. עיצוב גרפי הוא למעשה תחום שלם אשר עוסק בשילוב של טקסט ושל תמונה לצורך העברה של מסר כלשהו. העיצוב הגרפי הוא חלק בלתי נפרד מעולם התקשורת ומעולם המחשבים, וניתן למצוא אותו בכל מקום – בספרים, בכתבי עת, באתרי אינטרנט, באריזות של מוצרים, בפרסומים, בשלטים, בטלוויזיה, בווידאו, באנימציה וכדומה. המשמעות היא ברורה – מדובר בתחום בו יש הרבה מאוד דרישה לעבודה ולעובדים.

בעיצוב גרפי, באופן כללי, מתמקדים באופן בו המסר מועבר, ופחות באסתטיקה של התוצאה הסופית. זאת, בניגוד לסוגים אחרים של אומנויות, בהן איכות העבודה נקבעת על פי קנה המידה של האומן ולא של הצרכן. כלומר, עיצוב גרפי מגביל במידה מסויימת את החופש האומנותי של היוצר, אבל עדיין מדובר באתגר לא קטן, אם כי אתגר מסוג אחר.

 

לימודי עיצוב גרפי

 

במהלך הלימודים, תרכשו את הכלים הנחוצים לצורך מילוי תפקידים מעניינים ומאתגרים בעולם הפרסום, בהוצאות לאור, ובתחום העיצוב הכללי. מעצב גרפי הוא למעשה חלק בלתי נפרד מצוות חשיבה שלם, אשר אחראי על צורת השיווק של מוצר כלשהו או של שירות מסויים.

בקורס תכירו את התוכנות הגרפיות העיקריות בשוק, ותלמדו את עקרונות העיצוב הנכון, באופן שיעזור לכם לשלב בין הפן האומנותי לפן השיווקי. בין היתר, תלמדו את יסודות העיצוב והשרטוט, תרכשו ידע בתולדות העיצוב הגרפי והדפוס, תלמדו כיצד לתרגם רעיונות עיצוביים לכדי פיתוחים ויצירות ממשיות, תלמדו על טיפוגרפיה ותולדות הכתב, תרכשו מיומנויות צילום, תלמדו על השימוש בתוכנות הגרפיות המובילות, ותרכשו ידע נרחב ביותר על האופן בו מעצבים ומשווקים אלמנטים שונים.

בתום הלימודים תהיו מוכנים לעבוד במגוון רחב מאוד של מקומות עבודה, החל ממשרדי פרסום, בתי הוצאה לאור ועולם התקשורת, ועד עבודה כעצמאיים. אם אתם מחפשים עבודה בטוחה ומכניסה כעצמאיים מהבית, לימודי עיצוב גרפי בהחלט שווים בדיקה.

 

עבודה מהבית

 

כיום, כל תחום של עבודה מתבסס על האינטרנט. מסיבה זו, יותר ויותר אנשים פונים לעבודה מהבית, וכך נהנים מכל העולמות ביחד ובמקביל – הם עובדים באופן קבוע ומכניסים משכורת, אבל הם עדיין נמצאים בבית, חוסכים נסיעות, מבלים יותר עם המשפחה והילדים, ונהנים מהחיים.

אל תחשבו שהכל"דבש" בעבודה מהבית. עליכם להיות מאוד קפדניים, דיקניים וטובים במה שאתם עושים, על מנת לזכות לעבוד מהבית. יחד עם זאת, בשל האופי המיוחד של תחום העיצוב הגרפי, התחום הזה מתאים במיוחד לעבודה מהבית, או מכל מקום אחר בו אתם רוצים לעבוד. מה שמעניין את הלקוח שלכם הוא התוצאה הסופית, ולא חשוב לו אם יצרתם אותה בבית קפה, אצל השכנים, בבית או בספריה. כמובן שעל מנת להיות מעצב גרפי מקצועי אתם זקוקים לציוד מקצועי ואיכותי, ולכן לא תוכלו לעבוד כך סתם בכל מקום. אבל עבודה מהבית בהחלט יכולה להיות אפשרות נהדרת למעצבים גרפיים. כמו כן, חשוב להבין שכיום אינכם מוגבלים לעבוד רק בישראל, ויש מגוון רחב של אתרים שיעזרו לכם לקבל עבודות מכל רחבי העולם.

מחפשים מכללה טובה ללימודי עיצוב גרפי? גלשו לאתר של מכללת סולו למידע נוסף בכתבות :onlinegraphic.co.il ותעיינו בקורסים השונים ובמדריכים שבאתר.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 14

תגובות