> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

איך להביא יותר לקוחות בעזרת קידום אתרים?

קידום אתרים אורגני היא אחת מטכניקות הפרסום המובילות באינטרנט ובכלל בעולם הפרסום. במהלך עבודת הקידום בעל האתר מבצע פעולות שונות כדי לעודד את מנועי החיפוש (ובראשם גוגל) לדרג אותו גבוה יותר בתוצאות החיפוש לביטויים רלוונטיים בהם הוא רוצה להתקדם. ביטויים אלו לרוב יהיו ביטויים שיבחר הקשורים לעסק שלו וכאלה שלקוחות פוטנציאליים עשויים לחפש בגוגל. מרבית בתי העסק המשקיעים בפרסום דיגיטלי משקיעים גם (או רק) בקידום אתרים ויש לכך מספר סיבות.

 

מדוע אנשים משקיעים בעיקר בקידום אתרים?

  • מעל 90% מהמשתמשים באינטרנט עוברים דרך גוגל כאשר הם מבצעים חיפושים שונים. הם יכולים לחפש מידע, מוצרים, שירותים, אנשי מקצוע, חברות מסוימות, מדריכים, טיפים, תשובות לשאלות, סרטונים ועוד. רק בישראל יש עשרות מיליוני חיפושים בחודש במנוע החיפוש של גוגל. אם כולם נמצאים שם – גם אתם רוצים להיות שם.
     
  • קידום אתרים הוא שירות או הליך שפועל לטובת קידום האתר שלכם במעלה תוצאות החיפוש, שכן להופיע בגוגל זה לא מספיק – ככל שתהיו קרובים יותר לדירוג הראשון בכמה שיותר ביטויים רלוונטיים בתחום שלכם, כך יותר אנשים יגיעו לאתר שלכם. אם הקידום נעשה בצורה נכונה אלו יהיו אנשים שעשויים להפוך ללקוחות שלכם ולא סתם אנשים המחפשים מידע.
     
  • הופעה בתוצאות הראשונות בגוגל אף תסייע לשיפור מהותי של המוניטין של העסק שלכם, בוודאי בהשוואה למתחרים שלכם הנמצאים אחריכם בתוצאות החיפוש. שילוב זה של תרומה למוניטין של העסק לצד קהל גולשים איכותי ונגיש הוא זה שהופך את הקידום האורגני לשירות פרסום פופולרי ומשתלם.

 

איך מקדמים את האתר בגוגל?

ובכן יש מאות פרמטרים המשפיעים על דירוג האתר שלכם בגוגל וכן על הדירוג של המתחרים שלכם. רבים מהפרמטרים לא ידועים לציבור כיוון שגוגל לא חושפת אותם, אולם מקדמי אתרים מנוסים העובדים שנים בתחום יודעים מה צריך לעשות כדי לעודד את גוגל לדרג את אתרי הלקוחות שלהם גבוה בתוצאות החיפוש. משם זה הופך להיות משחק של חתול ועכבר מול המתחרים שלכם. 

 

קידום האתר

אם הקידום שלכם יתבצע טוב יותר, בצורה יעילה יותר, בצורה חוקית כמובן ולאורך זמן – גם אתם תוכלו למצוא את עצמכם מדורגים גבוה במנוע החיפוש וזוכים לתנועה ערה מגוגל של גולשים שעשויים להפוך ללקוחות שלכם. בין הפרמטרים השונים המשפיעים על קידום האתר: איכות וייחודיות התוכן באתר שלכם, חוויית המשתמש באתר שלכם, קישורים המובילים לאתר שלכם, סמכות העמודים הפנימיים ועוד. כמובן שכל אחד מאלה הוא עולם ומלואו ולכן מומלץ להיצמד לחברת קידום מקצועית ומנוסה בתחום כדי להתקדם בתוצאות החיפוש.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות