> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

איך לקדם את אתרך בעצמך?

קידום אתרים

 

אם בעבר עסקו רבים בשאלה האם הם זקוקים למקדם אתרים או האם הם יוכלו לבצע פעולות קידום אתרים בעצמם, כיום כל אדם שיש לו אתר אינטרנט עסקי או פרטי, מודע לכמות העצומה של האתרים ברשת, לתחרות הגדולה של האתר בסקטור העסקי ולעובדה שרק קידום מקצועי של אתרים הכולל החלפת קישורים יוכל להוביל לתנועה גדולה של גולשים אל האתר וקידומו לתוצאות הגבוהות ביותר במנוע החיפוש גוגל.

 

קידום של אתרים – חובה לכל אחד

ישנם סוגים שונים של אסטרטגיות קידום, אם מדובר על קידום במנועי החיפוש ואם מדובר על קידום ברשתות החברתיות. ברוב המקרים כאשר מדברים על קידום אתר אינטרנט, הכוונה היא קידום אתר אינטרנט במנועי החיפוש, למטרת שיפור מיקום האתר בתוצאות החיפוש של מנוע גוגל. מקצוע קידום האתרים החל לפרוח יחד עם התפתחותם של מנועי החיפוש. אנשי מקצוע שעסקו בבניית אתרי אינטרנט ושיווקם, עסקו בניסיון למקם את אותו אתר שהם בנו ללקוחותיהם במקום כמה שיותר גבוה במנועי החיפוש. בשלב מסוים בניית אתר אינטרנט וקידומו הופרדו והפכו לשני מקצועות שונים. נכון להיום קידום אתר אינטרנט הוא חובה לכל אחד שמעוניין שהאתר שלו יקודם כהלכה.

 

פעם והיום

בתחילת תקופת האינטרנט ועולם בניית האתרים, כמו גם בתחילת דרכם של מנועי החיפוש, היה קל מאוד לקדם את אתרי האינטרנט, האלגוריתמים של מנועי החיפוש היו קלים להבנה ומנוע החיפוש היה מבוסס בעיקר על המטא תגיות. בשלב מאוחר יותר היוצרים של מנוע החיפוש החלו להכניס מיני פרמטרים נוספים שעיקרם היה לבדוק את כל הקשור אל התכנים של האתר ואת כל מה שקיים בו ופעולת הקידום הפכה להיות מורכבת יותר. בשלב מאוחר יותר התווסף אחד מהפרמטרים החשובים ביותר וזה שלמעשה הוביל לשינוי משמעותי בתוצאות החיפוש, קישורים שהוטמעו באתרים לאתר אינטרנט אחר. בשלב מאוחר יותר העובדים של גוגל בנו מנוע חיפוש משודרג יותר, שבדק גם את הכמות של הקישורים לאתר וגם את איכות הקישורים. בשלב זה החלו מקדמי האתרים להקפיד על פעולת החלפת קישורים בין אתרים ואיכות התוכן וזאת על מנת לקדם את אתרי האינטרנט של לקוחותיהם בצורה המקצועית והטובה ביותר.

 

לסיכום, נכון להיום עדיין אין מקדם אתרים אחד שיודע בוודאות כיצד גוגל עובד בכל הקשור אל הערכת אתרי אינטרנט. למרות זאת, העדכונים השונים של גוגל וניסיון בתחום, מוליד אצל כל מקדם אתרים הערכה לגבי פעולות קידום אתרים שיעבדו, כמו למשל החלפה של קישורים, תוכן איכותי ואתר אינטרנט שמותאם לפעולות הקידום.

 

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 6

תגובות