> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

אינדוקס אתרי אינטרנט

 

תהליך בניית אתרי אינטרנט הינו תהליך ארוך, לאחר סיום התהליך רוב הלקוחות שואלים אותי, מה אני כותב בגוגל על מנת לראות אותי במקום הראשון, זה לא עובד ככה, ראשית עליהם לרכוש את שירותי בניית אתרי אינטרנט | בניית אתרי תדמית לאחר מכן לצאת למסע קידום אתרים, יש כאלה שמתחילים לבד ויש כאלה שנעזרים בחברות בניית אתרי אינטרנט או חברות קידום אתרים.
 
המונח - אינדוקס אתרי אינטרנט משתמע על שני פנים
 
ראשית אינדוקס אתרי אינטרנט, זה שגוגל מאנדקס את האתרים שלך ב"מנוע" שלו ובעצם רושם לך עמודים שתחת אתרך וקישורים שמאונדקסים תחת אתר התדמית שלך לדוגמא, ככה אתה מקבל "נקודות" אצל גוגל ומתקדם לאט לאט.
שנית, אינדוקס אתרי אינטרנט זה שבעל אתר אינטרנט או מקדם אתרים לוקח את האתר שלך ומתחיל לאנדקס שלך ולהוציא קישורים לאתרך מאינדקסים, אתרי מאמרים, בלוגים, פורומים וכדומה, זה בעצם נקרא הוצאת קישורים לשם הפצת האתר שלך באינטרנט.
 
במה תורם אינדוקס אתרי אינטרנט?
 
אינדוקס אתרי אינטרנט, תורם בקידום אתרך באינטרנט אבל כמובן שזה לא הכול ואפילו לא קמצוץ מקידום אתרים באינטנרט, זאת רק ההתחלה, ישנם עוד קריטריונים רבים ושיטות קידום נוספות ואף רבות בקידום אתרים, זאת דרך להתחיל וכמובן דרך להתקדם בעת קידום אתרי אינטרנט.
מעבר לאינדוקס אתרי אינטרנט, כל מקדם אתרי אינטרנט בודק את האינדוקסים שגוגל מבצע על האתר שלו לשם כך צריך ליישם בנייה נכונה של אתר אינטרנט.
 
על ידי הטמעת התוכן הבא בשורת החיפוש בגוגל : site:webid.co.il - תספק לך את כל העמודים המאונדקסים תחת הדומיין הזה, ככל שיש יותר תכנים מאונדקסים בגוגל ככה האתר יעלה יותר למעלה, זכור! תוכן כפול יהווה רק בעיות ותוכן מועתק יגרום לכך שאתרך יחסם ולא יתקדם בגוגל - אפילו קבלת השעייה ממנוע החיפוש של גוגל על כך שחשבו שאתרך הנו מתחזה.
 
בעת בניית אתרי אינטרנט, מה צריך לעשות על מנת להכין את עצמי לאינדוקס נכון?
 
בוא ניצור לנו "סימולטור" אני לקוח ואני כרגע רוכש מחברת בנייה ועיצוב אתרים את שירות בניית אתר תדמית האם אני צריך לכוון אותה לאינדוקס נכון בגוגל ומה היא לעשות על מנת שזה שאתר התדמית שלי יתאנדקס בגוגל?
מבנה נכון של האתר, בהיררכיה נכונה של אתר תדמית זה תעזור לגוגל לאנדקס את אתר התדמית שלך בצורה הטובה ביותר, חברות שעוסקת בתחום בניית אתרי תדמית יודעות שאתרים אלו בעתיד יקודמו בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר ולכן מכינות את ה"קרקע" לאינדוקס נכון.
 
השאלה שאתה צריך לשאול את חברת בניית אתרי תדמית היא: האם קוד האתר הנו קוד מונחה SEO ? האם קוד האתר הוא ידידותי למנועי חיפוש?
במידה והתשובה שתגיע מחברת בניית אתרי תדמית תהיינה חיובית, יש לך כאן אנשים שמבינים עניין ויודעים את העבודה, צא לדרך ובהצלחה בעת אינדוקס אתר תדמיתי זה ובהמשך הדרך  בקידום אתרך באינטרנט!
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 5

תגובות