> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

בניית אתרי אינטרנט בעידן החדש

 

בניית אתרי אינטרנט בעידן החדש - ללא פלאש!
 
בניית אתרי אינטרנט על פי התקנים והטכנולוגיה העדכנית היא דרך להצלחה בתחום האינטרנט והדרך למעלה בתוצאות החיפוש בגוגל ובשיווק העסק או אתרך באינטרנט ובעיקר במנועי החיפוש שבראשם עומד GOOGLE, בניית אתרי אינטרנט כיום מתבצעת ללא פלאש, בשנים האחרון הגיע לקיצו עדין אתרי הפלאש המרהיבים ומדהימים! לפני מספר שנים כל אתרי האינטרנט היו מלאים בפלאש ורוב האתרים היו נבנים בפלאש או לפחות חלק אחד מהם היה חייב להכיל פלאש, כגון תפריט, לוגו, באנר, חלק עליון, פתיח וכו' , כיום אתרי פלאש אינם נפוצים עוד מיכוון שמנועי החיפוש אינם יכולים לקרוא את הפלאש ומבחינת תקניות קוד האתר, על פי הנתונים שהציגה W3C אחראית על התקן הבינלאומי של קוד אתרי האינטרנט, פלאש אינו תיקני ואינו יקדם את אתרך במנועי החיפוש ובעיקר בגוגל. 
 
ללא ספק אתרי אינטרנט שהיו בנוים בפלאש היו יפים ומרהיבים, היו אפקטים יוצאי דופן והשמיים היו הגבול, אבל עד כאן! היום אתרי אינטרנט רוצים להיות מקודמים במנועי החיפוש ולהגיע למקום הראשון בגוגל, אין זה מספיק להיות אתר מרהיב אם אין לך גלישה (TRAFFIC) לאתרך ואינו מניב תוצאות ורווחים, לכן בניית אתרי פלאש אינה נחשבת עוד וכמעט ולא קיימים אתרי פלאש באינטרנט.
 
כיום, ישנם תחליפים רבים לאתרי הפלאש ובמקומם מבצעים בניית אתרי אינטרנט בצורה שונה ללא פלאש, אבל עם אפקטים שאינם "נופלים" מהאפקטים שתוכנת הפלאש היית מייצרת, כיום קיימים שפות תיכנות וקודים אשר מספקים את הפתרון המושלם לתחליף הפלאש וכמובן מועלים עוד יותר גם בקידום אתרי אינטרנט וגם בתוצר הסופי שמבינים כגון, אפקטים, תפריטים, אנימציות ועוד.
 
שפות התכנות אשר מחליפות את הפלאש הנם:
 
HTML5 - פיתוח של חברת Apple הידועה, שפת התיכנות HTML5 מספקת ליטוש וגימור, אפקטים ויצירת גרפיקה שלמה דרך קוד האתר עצמו, האתרים החדשים שנוצרים החל משנת 2012 מאז HTML5 יצאה לשוק, יראו טוב יותר ויבססו על שפת התכנות הזו.
כיום קיימים מספר חסרונות בשפת התיכנות HTML5, רוב הדפדפנים עדיין לא תומכים בה, בעתיד הדפדפנים יעודכנו ויתמכו בשפת התיכנות HTML5 והיא תצליח ותשגשג ובכל אתר חדש שיווצר נוכל למצוא את שפת התכנות HTML5.
 
CSS3 - גליון העיצוב העדכני, בעצם אוסף של מודלים של כל גליונות הCSS עם תוספות מעניינות, כגון גרנדייט, הצללות ופינות מעוגלות, באמצעות שימוש בCSS3 בעת בניית אתר אינטרנט תוכל לעצב אתר אינטרנט שלם ללא תמונות, מה שיקנה לך מהירות אתר אינטרנט הרבה יותר טובה ועוד נקודות זכות למנועי החיפוש.
 
 jquery - קוד שיוצר אנימציה, באמצעות  jquery  תוכל ליצור אנימציות שלמות ללא פלאש, להזיז דברים, ליצור אפקטים בעת תנועה, אפשר לשלב Jquery עם JAVA וליצור אפקטים מרהיבים ללא התערבות של תוכנות והכל בקוד תיקני וייעיל לאתרי אינטרנט.
 
חברת לבניית אתרי אינטרנט, אשר מבינות את מהות הקידמה ומעודכנות בתקנים העדכניים של W3C ופיתוח האולגריתמים של GOOGLE, לא ירשו לעצמם להשתמש בתוכנות פלאש או בתוספים אחרים שאינם קוד שנכתב על ידי מתכנתים ועומד בתקנים, אתרי אינטרנט שנבנים בצורה עדכנית על פי שפות תיכנות עדכניות וללא פלאש ושימוש בכמה שפחות תמונות יגיעו רחוק במנועי החיפוש, מקדמי אתרי אינטרנט, לא יקדמו אתר אינטרנט בעל פלאש, הרי תכנים שנמצאים בתוך פלאש אינם קריאים למנועי החיפוש ולא תורמים כלל לקידום אתר האינטרנט שלך, לכן גם מקדם אתרי אינטרנט לא יוכל לקדם אתר אינטרנט בעל פלאש וידרוש שכל האתר יהיה בעל קוד תיקני וישתמש בשפות תכנות עדכניות.
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 4

תגובות