> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

יועץ עסקי מומחה בשיווק באינטרנט

יועץ עסקי אינו מותרות. שכירת שירותיו מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך הקמת עסק ואף בשלבי ניהולו לאורך זמן. יועץ שיווק באינטרנט בפרט ויועץ עסקי בכלל מהווה מצפן לבעל העסק, הוא מתווה לו את כיוון ההתנהלות העסקית. הוא מאפיין ומגדיר את העסק, ממפה את הסביבה העסקית, על המתחרים והסיכונים מזה ועל האפשרויות והסיכויים מזה.

 

זה מכבר יודעים כל בעלי העסקים כי הם לא יכולים לאפשר לעצמם להתעלם מהאינטרנט, המהווה את זירת העסקים הגדולה והאפקטיבית ביותר. מהבנה זו נובעת החשיבות הרבה שחשוב לייחס לבעל מקצוע בתחום קידום אתרים ברשת. זו הסיבה לכך שבעלי עסקים רבים שוכרים את שירותיו של מנהל שיווק דיגיטלי, אשר ימקסם עבורם את פוטנציאל השיווק ברשת.

 

רשת האינטרנט היא עולם ומלואו. היא פתוחה, נגישה וזמינה, 24/7. מי שנוכח ברשת מנצל את העובדה כי הלכה למעשה העסק שלו פתוח בקביעות וברציפות. אין שעות קבלה קצובות. ניתן ליצור קשר מכל מקום מקום ובכל זמן. למיקום העסק אין כל חשיבות, כאשר אפשרות שיווק המוצר או השירות שלו אינה כפופה למגבלות המקום והזמן.

 

יועץ עסקי או מנטור עסקי ימליץ לכם, בעלי עסקים, היכן נכון וכדאי להשקיע את הכסף ואת מאמצי השיווק בפלטפורמות הרבות והמגוונת שברשת האינטרנט. עם זאת, חשוב להבין כי יש טעם ותועלת במיצוי אפיקי שיווק מחוץ לרשת. נוכחות ברשת היא חשובה ומועילה ואסור לוותר עליה, אבל ניצול מושכל של הזדמנויות לחשיפת העסק בתערוכות, בוועידות, בכנסים, בירידים, בפרזנטציות שונות, בימי עיון- כל אלה הם מעין "חלונות הזדמנויות" לחשיפת העסק ולשיווקו.

 

מדוע אסור לוותר על שירותיו?

 

עבור אנשים רבים- מן הסתם, רובם ככולם – העולם העסקי הוא מעין אמריקה טרם גילויה: יבשת לא נודעת. הכול זר להם. הכול חדש. אלא שבעולם זה אין 100 ימי חסד. הקופצים אל מי הבריכה הזו נדרשים לדעת לשחות בה היטב אף שזו כניסתם הראשונה אליה. אחרת הם עלולים לטבוע.  יועץ עסקי כמוהו, בהקשר הדימוי, מאמן שחייה.

 

עיון מעמיק יותר בתפקידו של מנטור עסקי מעלה, כי הוא זה שמכין את התשתית החיונית והנדרשת לתחילת פעילותו של העסק. הוא עורך תכנית עסקית, מסמן יעדים ומטרות, מאתר מקורות מימון ( שהרי לרבים אין הון התחלתי ולמי שיש – אין בו די). כדי שהעסק יעמוד על רגליו נדרשת, בעיקר, קרקע יציבה לדרוך עליה.

 

לאחר שציינו את חשיבות שירותו של יועץ עסקי ואת תפקידו המכריע של יועץ שיווק באינטרנט, חשוב לדעת כי בשורה התחתונה, האחריות על תפקודו של העסק, של פיתוחו ומינופו, מוטלת על בעליו. ליועץ, בהגדרה ובמהות, יש סמכות רבה ומן הסתם אחריות על הידע המקצועי שהוא מנחיל לבעלי העסקים, אבל מי שיישא בתוצאות הפעילות בעסק- לטוב או לרע- יהיו בעליו

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות