> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

מה לעשות על מנת להתקדם בגוגל

אז מה עליי לעשות על מנת להתקדם בגוגל? 
 
כולם רוצים להיות במקום הראשון, אבל איך?
קידום אתרי אינטרנט נכנס לשוק בניית אתרי אינטרנט וכל הזמן נשמע מסביב לכל העסקים, הגדולים והקטנים.
קידום אתרי אינטרנט = כסף, הרבה גם שירותי התחזוקה של מקדמי אתרי האינטרנט וגם לבעלי העסקים, אם אתה למעלה אתה מרוויח.
זה עובד בשיטה של תן וקח, נתת 2 שקל תקבל 4 שקל, שווה לא?
 
המון עסקים נורא סקפטים בנוגע לקידום אתרי אינטרנט, הם לא מאמינים בזה, הם נמצאים עדיין בעידן הקודם שפרסום  OFFLINE הוא הטוב מכולם, לא! אינטרנט - זה העידן שלנו וגם כנראה גם העידן הבא, היום אין מכשיר שלא מסונכרן עם האינטרנט ואין איש שלא יודע להתעסק באינטרנט ולגולש באיזה רשת חבתית או לקרוא "עיתון" באינטרנט.
 
אל תישארו מאחור, השיווק בעולם האינטרנט הוא השיווק המשתלם ביותר, המדיד ביותר ובעל השליטה הגבוה ביותר על ידי בעל העסק, קחו לדוגמא את הקמפיים של גוגל אדוורדס, תוכלו להזין 200 ש"ח, לנהל את מסע הקמפיין שלכם - בעצמכם! לבחור את המילים שאתם חושבים שלקוחות שלכם יחפשו וכדאי שימצאו אותכם, לראות כמה אנשים נכנסו לאתר האינטרנט שלכם ומתוכם כמה אנשים חייגו, כמה עסקאות סגרתם והאם באמת משתלם לכם לעשות קמפיים בגוגל אדוורדס.
 
בואו נפרק את הנוסחה לשלבים:
השקענו 200 ש"ח לפרסום בגוגל אדוורדס > קיבלנו 12 ~ 14 אנשים נכנסו לאתר האינטרנט > קיבלנו 4 שיחות > סגרנו עסקה אחת > הרווחנו את ה200 ש"ח בחזרה + עבודה. 
גוגל אדוורדס יותר מתאים לעסקים שמספקים שירותים, כגון בניית אתרי אינטרנט, קידום אתרי אינטרנט, בניית אפליקציות וגם דברים שאינם קשורים בהכרח לאינטרנט, נגרים או אינסטלטורים, זה לא באמת משנה.
 
אז אם אני בעצם בעל חנות צעצועים? יבוא אליי לקוח אחד יקנה ב- 30 ש"ח ואני יפסיד אוטמטית 170 ש"ח? לא נראה לי.
חנויות שמספקות מוצרים צריכות תנועה גדולה יותר, קידום ממומן לא כלכך מתאים עבורם הם צריכות לחשוב יותר על קידום אורגני בגוגל.
 
מה זה קידום אורגני בגוגל?
קידום אורגני זה מה שבעצם מקדמי אתרי אינטרנט עושים וחברות שעוסקות בתחום קידום אתרי אינטרנט יודעות, גם חברות לבניית אתרי אינטרנט מבינות בקידום אתרי אינטרנט, איך זה מתחיל ומה עושים שם? תכף תגלו!
 
קידום אתרי אינטרנט - בשיטה האורגנית 
 
הכל מתחיל בתהליך בניית אתר אינטרנט - כאשר מתחילים לבנות אתר אינטרנט יש לבחור בקפידה חברה שבונה אתרי אינטרנט אשר מותאמים לגוגל ומיועדים לקידום אתרי אינטרנט, החברה צריכה לעמוד בתקן W3C הבינלאומי, לדעת לעשות UI ו UX בצורה מושלמת, שהקוד כמובן יהיה ידידותי לגוגל, שעיצוב אתר האינטרנט יהיה מקצועי וממותג ועוד אינספור מאפיינים שקיימים בתהליך בניית אתר אינטרנט, לא נספר על כולם היום.
 
יש אנשים שלוקחים מקדם אתרי אינטרנט פריי לנסר, ויש עסקים שלוקחים חברות לקידום אתרי אינטרנט ויש גם כאלה שלומדים לבד ( לא שזה פשוט כלכך ) ומצליחים לקדם את האתר שלהם בכוחות עצמם עם המון התמדה ויכולת, אפשר להגיע לתוצאות יפות לבד.
 
מספר טיפים לקידום אתרי אינטרנט באופן עצמאי:
ראשית, צריך לרכוש אתר אינטרנט העומד בתקנים של W3C, ועם קוד מונחה SEO - מותאם לגוגל, על מנת שהעבודה תיהיה קלה יותר ולא תעצרו בדרך בגלל בעיות בקוד ותצטרכו להתחיל הכל מהתחלה, כדאי מאוד  שאתר אינטרנט יבנה בצורה תיקנית ונכונה מההתחלה.
ממשיכים - קידום אתר אינטרנט בשנים האחרונים ובמיוחד מהשנה האחרונה, מתבסס על תוכן תוכן ותוכן. כל יום לכתוב מאמר באתר חיצוני, פעם בשבוע לפחות לעדכן תוכן באתר האינטרנט שלכם לכתוב בבלוג תכנים ולקשרם לאתר האינטרנט כל אלו יעזרו לכם מאוד.
קישורים חיצוניים - חובה! איך גוגל ימצא אותך בלי אתר שיפנה אותו אלייך? לפזר קישורים באינדקסים ובאתרים חיצונים מהאתר שלך שיובלו לאתרך, יש להתמיד על כתובת אחידה בכל האתרים לדוגמה: webid.co.il , לא נשתמש בWWW בפעם הבאה. 
- חשוב, לא להפציץ בקישורים והתמקד כמה שיותר על להוציא קישורים מתוכן שקשור לנושא האתר שלכם.
 
תחזוקה שוטפת של האתר - לא להזניח את אתר האינטרנט שלכם, גם אם הוא במקומות גבוהים, כדאי מאוד לשמור על המקומות, המתחרים שלכם לא יפסיקו לקדם ותמיד ינסו לעקוף אותכם, תמיד לתחזק בתוכן, תמונות, מידע חדש באתרכם.
 
המידע הזה הוא חשוב ובסיסי לקידום אתרי אינטרנט, הכל מתחיל כמובן בבניית אתר אינטרנט נכון, ומשם אפשר להתקדם לגוגל ולשאוף הכי גבוה שאפשר, בהצלחה!
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 24

תגובות