> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

פרסום בגוגל: טיפים מנצחים

פרסום בגוגל נחשב לפרסום מוביל בתחומו, היות וגוגל הוא מנוע החיפוש הגדול והפופולארי בעולם. חשוב לדעת כיצד לפרסם בגוגל את האתר שלכם כדי להשיג לקוחות ולנהל נכון את מסע הפרסום בגוגל. ניתן גם להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לדעת כיצד לפרסם בצורה שיווקית נכונה בגוגל. נדרש להכיר את  אלגוריתם של גוגל ואת ההיבטים המשפיעים עליו לקידום מוצלח בגוגל ולפרסום יעיל במנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם. כדי לעשות קמפיין מוצלח בגוגל יש להכיר את סוגי הקמפיינים הקיימים ולבחור את הקמפיין הפרסומי המועדף עלינו. מודעות הפרסום בקמפיינים של גוגל עולות לאוויר ומשלמים על כל קליק המוביל לאתר מהמודעה הפרסומית.

 

קיימים מספר יתרונות לפרסום בגוגל, כגון פרסום ממומן בקמפיינים של גוגל, המאפשר תוצאות מהירות ואפקטיביות, על ידי פרסום ממומן לפי מילות מפתח מובילות, כאשר טיפ חשוב הוא למיין את מילות המפתח בקמפיין הפרסומי כך שיהיו ממוקדות לקהל היעד ויתאימו לקריטריוני החיפוש. טיפ נוסף הוא לחשוב היטב כיצד לארגן את הצורה של המודעה הפרסומית וכן להוסיף מספרי טלפון ומיקום העסק כדי להקל על קהל הגולשים לאתר אותכם בקלות ובמהירות. היבט זה גם חשוב במודעה בקמפיין הפרסומי. אין ספק שלגוגל יש יתרונות מגוונים לפרסום, היא מאפשרת באמצעות פרסום בגוגל, להגיע לקהלי יעד רבים בזמן קצר, ומכל מקום בעולם.

 

טיפים לפרסום נכון בגוגל

 

 

 

לאחר שהחלטתם לפתוח קמפיין פרסומי בגוגל, חשוב שתדעו להתמקד במילות מפתח נכונות אשריהיו רלוונטיות בחיפוש ויביאו אליכם מגוון של לקוחות. חשוב גם להבין לאלו לקוחות תרצו לפנות במסגרת הקמפיין הפרסומי בגוגל ובכך למקד במסגרת פרסום בגוגל, ללקוחות מסוימים הרלוונטיים לעסק שלכם. חשוב לדעת את  האפשרויות שגוגל מציעה במסגרת קמפיינים פרסומיים, ובנוסף לעמוד תוצאות החיפוש בגוגל, לפרסם בפלטפורמות הנוספות שגוגל מציעה, כגון ג'ימייל , יוטיוב ועוד.

 

טיפ נוסף הוא בהיבט הכלכלי. יש לערוך מחקר מקדים ולבחון עלויות של קמפיינים ולבחור את העלויות המתאימות לנו ביותר מבחינת כמות לקוחות משוערת שנרצה שיפנו אלינו במהלך היום. חשוב להגדיר תקציב מסוים מראש שנוכל לעמוד בו ובהתאם לכמות הלקוחות שנרצה לקבל במהלך חודש עבודה.

 

טיפ נוסף וחשוב מאוד בקמפיין פרסום בגוגל הוא לעצב דף נחיתה מתאים ואטרקטיבי אשר ימשוך לקוחות לאתר שלכם ממודעת הפרסום בגוגל.  דף נחיתה אטרקטיבי הוא העמוד שהלקוחות ייכנסו אליו בפעם הראשונה לאחר שילחצו על כניסה לאתרכם מגוגל. לכן חשוב לעצב עמוד שיהווה דף נחיתה, שיהיה מושך לעין עם תכנים מתאימים , אשר יגרמו ללקוחות פוטנציאליים לפנות אליכם ולקבל את השירות שאתם מציעים עבורם. חשוב שתהיה מודעה אטרקטיבית שתוביל לדף נחיתה הבנוי היטב ומטרתו למשוך לקוחות שייכנסו לאתר שלכם. ניתן להיעזר באנשי מקצוע במידה ואתם מתקשים לעצב דף נחיתה איכותי ומקצועי.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות