> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

קידוד נכון בעת בניית אתר אינטרנט

 

קידוד תיקני ונכון בעת בניית אתר אינטרנט

 

אנחנו לא מתביישים לומר שאנו טובים במה שאנחנו עושים. קידוד אתר מתאפיין בנסיון הרב ובחשיבה הייחודית שמתחילה מהשלב הראשון של הקונספט, ועד לשלבים הטכניים. כשאנו מקודדים עיצוב אתר על מנת שיהפוך לאתר מקצועי, אנו מסתכלים עליו כעל שכבות, בדיוק כפי שנולד לראשונה במוחו של המעצב. בשלב קידוד אתר אנו דואגים שהקוד יהיה בריא למנועי החיפוש, ויעמוד בתקניים הרשמיים העולמיים לאתרי אינטרנט וללא התפשרות בנושא כלל על פי התקן של W3C.
 
מעבר לכך, בשלב הזה נדאג שהאתר יראה אותו דבר לכולם, ללא חשיבות למחשב שבו האתר נצפה לדפדפן או לרזולוציית המסך. כשמגיעים לתכנות ולקידוד אתרי אינטרנט מיטב המוחות מחממים מנועים ויוצאים לדרך. אנו מתכנתים אתרים ברמה הגבוהה ביותר ושולטים בשפות התכנות המגוונות. אנו מתכנתים הכל מאתרי תדמית לעסקים, אתרי משחקים, ועד לפורטלים, חנויות וירטואליות ורשתות חברתיות ומערכות מורכבות ומסובכות במיוחד. לכל אתר ועל פי דרישותיו פאנל ניהול אחורי מתקדם שתוכנת ע"י WEBID בניית אתרי אינטרנט, לנוחיות הוובמאסטר.
 
חברת WEBID בניית אתרי אינטרנט, חיתוך וקידוד  אתרים תוך כדי מתן על דגשים הבאים :
 
1. חיתוך וקידוד אתר תוך כדי מתן דגש על התקנים העדכניים של W3C .
 
2. קידוד אתרים בפורמט של XHTML ו CSS .
 
3. קידוד  אתרים בצורה דינמאית לחלוטין , על מנת שהאתר יראה מצויין בכל הרזולוציות הקיימות .
 
4. קידוד אתרים והתאמה לדפדפנים: Explorer , Chrome , Safari , Firefox , Opera .
 
5. בעת בניית אתר ובזמן ביצוע קידוד אתר הקוד שלך מסודר , נקי , וממויין  נכון על פי הפרמטרים הנדרשים באינטרנט  .
 
6. קידוד אתרים  מונחה SEO , על מנת לקדם ולממש אופטימיזציה  מלאה של תוכן האתר למנוע החיפוש של גוגל .
 
7. כאשר מבצעים קידוד אתר נעזרים בכלי PageSpeed , על מנת להאיץ את מהירות האתר וטעינתו, חילוק נכון של קבצי ה CSS לטעינת סגנונות נחוצים בלבד .
 
כל הפרמטרים ה קידוד  אתרים הללו גורמים לאתר שלך להיות מהיר ותורמים לקידום אתר בגוגל, קליט במנועי החיפוש , נתמך וידידותי לגולשים באתר , קידוד אתר הוא לא רק "קוד" הוא משמש כיסוד האתר ואבן דרך חשובה ביותר בתחילת דרכו של אתר האינטרנט שלך חשוב להשקיע מאמץ, עוד בזמן בניית אתר ולשים דגש על קידוד אתר עוד בתחילת הדרכו של אתר האינטרנט שלך.
מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 34

תגובות