> צור קשר ונחזור אליך
או בטלפון: 0722-60-10-60

קידום אתרים

לא מעט עסקים, חברות ואף אנשים פרטיים בוחרים לנצל את הפוטנציאל האדיר הקיים בפרסום ושיווק ברשת. בשנים האחרונות כל עולם האינטרנט פרץ אל חיינו בסערה וכיום כולנו עושים בו שימוש תדיר מידי יום. לכן, בעלי עסקים רבים ואף אנשים פרטיים בוחרים לפרסם את המוצר או השירות שלהם בפלטפורמות שונות ברשת. אחת האפשרויות השכיחות ביותר היא אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי המושך לא מעט מעט גולשים פוטנציאליים. חשוב להדגיש, אחד ההבדלים הגדולים והמשמעותיים ביותר בין שיטות השיווק והפרסום הישנות לבין השיטות החדשות ברשת הוא אחוזי ההמרה. אם עד לפני מספר שנים מודעות עיתונות נחשבו לאפיר פירסומי ושיווקי מנצח בשל חשיפה גדולה לעיניים רבות, הרי לנו שכיום אתר אינטרנט מצליח יכול לספר אחוזי המרה והצלחה גדולים הרבה יותר.

 

ההבדל בין מודעות עיתונות לאתרי אינטרנט מצליחים

 

מודעות עיתונות אכן מגיעות לעיניהם של רבים, אך רוב הצופים בהן כלל לא מעוניינים בהווה או התעניינו בעבר במוצר או השירות המפורסם. לכן, אחוזי ההמרה וההצלחה של פרסומים אלה נמוכים במיוחד. לעומת זאת, החשיפה באתרי אינטרנט מגיעה רק לאחר הקלדה של מילות חיפוש מסויימות. כלומר, כל הגולשים שיגיעו לאתר האינטרנט שלכם חיפשו מילות מפתח רלוונטיות הקשורות בקשר ישיר למוצר או לשירות שלכם. חשיפה זו הרבה יותר ממוקדת ומוצלחת מה שתורם רבות להעלאה משמעותית של אחוזי ההמרה וההצלחה. אז במידה וגם אתם מעוניינים להתחיל לפרסם ולשווק את המוצרים או השירות שלכם באתרי אינטרנט, חשוב להכיר את אחד השלבים החשובים ביותר שיבטיחו לכם הצלחה, שלב קידום אתרים.

 

שירותי קידום אתרים יסייעו לכם לחשוף את האתר שלכם לעיני גולשים רבים

 

לא מעט אתרים מושקעים ומרשימים במיוחד לא מצליחים להגיע לעיניהם של הגולשים בשל התחרות הגדולה. כמות האתרים ברשת גדולה מאוד ולכן מנועי החיפוש של גוגל עורכים מעין סלקציה ומציגים את האתרים האיכותיים ביותר בעמוד הראשון. על פי רוב אתרי אינטרנט חדשים אינם מוצגים בעמוד הראשון מה שמונע מכל הגולשים הפוטנציאליים להגיע אליהם. רוב ככל הגולשים ברשת מסתפקים בעמוד הראשון או השני בלבד ולא מעבר, מה שאומר כי במידה ואתם לא ממוקמים בעמודים אלה, כנראה שרוב הגולשים הפוטנציאליים שלכם כלל לא יראו שאתם קיימים.

 

קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן

 

בדיוק לשם כך קיימים שירותי קידום אתרים. בעזרת קידום אתרים ניתן לנצח את התחרות הקשה ואט אט לעלות אל עבר העמוד הראשון המוצג בגוגל. קיימים שני מישורים בהליך קידום האתרים, הראשון הוא קידום ממומן והשני הוא קידום אורגני. קידום ממומן מחייב את בעלי האתר לשלם באופן קבוע עבור שהיית האתר בעמוד הראשון. לעומתו, קידום אתרים אורגני מאפשר להיות בעמוד הראשון ללא תשלום כלל. בשיטת קידום זו כל שצריכים לעשות זה פעולות אופטימיזציה לאתר על מנת שמנועי החיפוש של גוגל יזהו אותו כמקצועי, איכותי ומעשיר ויקדמו אותו באופן טבעי וחינמי.

מאת: ווב.אי.די - בניית אתרי אינטרנט
WEBID
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובות